Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/faradary/public_html/admin/wp-content/plugins/ztframe/lib/verify.php on line 337
جاذبه های استانبول برای کودکان 98 | تور لحظه آخری & ارزان 98 | تماس 1869
برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

جاذبه های استانبول برای کودکان

جاذبه های استانبول برای کودکان
دیدنی‌های استانبول به غیر از موزه و مسجد شامل جاذبه‌ها و مکان‌های تفریحی زیادی هم برای خانواده‌‌هایی که به همراه کودکشان سفر می‌کنند، می‌شود.
ترک‌ها خیلی بچه‌ها را دوست دارند و قطعا در اینجا به بچه‌ها بد نمی‌گذرد؛ دیدنی‌های استانبول برای کودکان به اندازه‌ای هست که در سفر به این شهر پر جاذبه به خانواده‌ها سخت نگذرد و بچه‌ها حوصله‌شان سر نرود. کودکان شما، هر سن و سالی که داشته باشند، از موزه‌ی رحمی ام کوچ لذت می‌برند و پارک مینیاتور هم می‌تواند آن‌ها را برای یکی دو ساعت سرگرم کند. بازیلیکای سیسترن، قایق‌سواری در پایین بسفر و بازدید از دژ روملی، از دیگر تفریحات و دیدنی‌های استانبول برای کودکان است. در جزیره‌ هیبلیادا هم می‌توانید همراه با بچه‌ها با دوچرخه یا درشکه، کلی خوش بگذرانید. دو زمین بازی کوچک نزدیک ایستگاه ترن جانکورتاران و پارکی بزرگتر به نام کادیرگان در حوالی میدان سلطان‌احمد هم وجود دارد که حسابی بچه‌ها را خوشحال می‌کند. اگر در بی‌اوغلو هستید، سرگرمی‌های با کیفیت بهتری، یکی در توپهانه و یکی بهتر از آن، در پارک جهانگیر، در ایستگاه تراموای فیندیکلی قرار دارد. یادتان نرود بچه‌ها را حتما به ویالند، همان سرزمین عجایب استانبول، آکواریوم استانبول و دلفیناریوم هم ببرید؛ در این صورت هم به خودتان خوش می‌گذرد و هم به بچه‌ها.
۱ ویالند

جاذبه های استانبول برای کودکان
ادیزنی‌لند استانبول است؛ از دیدنی‌های استانبول مخصوص بچه ها که کلی دنیای عجیب و غریب دارد تا هر کسی هر جوری دلش می‌خواهد خوش بگذراند. دنیای بازی، دنیای افسانه‌ها و دنیای ماجراجویی سه بخش اصلی ویالند هستند و بیشتر از ۵۰ واحد مختلف برای تفریح و سرگرمی در این مرکز وجود دارد. معمولا بچه‌ها عاشق دنیای بازی می‌شوند و چند ساعتی حسابی سرگرم آن هستند. برای بزرگترها هم یک تفریح خوب اینجا پیدا می‌کنید؛ یک خیابان با ۲۵۰ فروشگاه و بوتیک تا هر چه می‌خواهید ازشان خرید کنید. یک سینمای ۵ بعدی و رستوران با خوراکی‌های هیجان‌انگیز هم دارد که دیگر چیزی برای یک خوش‌گذرانی کم نماند.

۲ پارک مینیاتورک

مینیاتورک یک طراحی کوچک و شبیه یک ماکت از دیدنی‌های استانبول و ترکیه است که آثار تاریخی و فرهنگی و معماری عثمانی را در قالب کوچک نشان می‌دهد. این پارک بزرگترین پارک مینیاتوری دنیاست و این ماکت‌ها حدود یک بیست و پنجم اندازه واقعی ساخته شده‌اند. مینیاتورک که یکی از پرطرفدارترین دیدنی‌های استانبول است به خصوص برای بچه‌ها جذابیت بیشتری دارد؛ یک زمین بازی خوب هم دارد که می‌تواند ساعت‌ها سرشان را گرم کند.

۳ بسفر و قایق‌هایش

جاذبه های استانبول برای کودکان
خیلی‌ها از قایق‌سواری لذت می‌برند. اگر به سفر خانوادگی می‌روید، بسفر باید در اولویت دیدنی‌هایتان باشد. می‌توانید سوار قایق شوید، یک سر تا بخش آسیایی بروید یا یک غروب روز تابستانی، یک سفر تا خود دریای سیاه بروید و نیمه‌های شب برگردید.

۴ آکواریوم استانبول

آکواریوم استانبول یکی از هیجان‌انگیزترین دیدنی‌های استانبول برای کودکان است که می‌توانید در بازدید از آن، به کشف ماجراجویی‌های عجیب دنیای زیر آب بروید. نه تنها بچه‌ها بلکه بزرگترها هم حسابی در آن سرگرم می‌شوند و از آن لذت می‌برند. دالان‌های مختلف آکواریوم استانبول هر کدام به شما قسمتی از زندگی موجودات دریایی مناطق مختلف دنیا را نشان می‌دهند و مدتی شما را سرگرم عجیب‌ترین تصاویری که می‌توانید از ماهی‌ها و موجودات دیگر دریایی ببینید، می‌کنند.

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

یک دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 • ریحانه خلیلی گفت:

  مطااالبتون خیلی خوووبه

 • دیدگاه خود را به ما بگویید.

  نام:
  ایمیل:
  وب سایت:
  پیام:

  راهنمای سفر

  تور ترکیه

  اشتراک گذاری