Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/faradary/public_html/admin/wp-content/plugins/ztframe/lib/verify.php on line 337
غذاهای مخصوص کریسمس 98 | تور لحظه آخری & ارزان 98 | تماس 1869
برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

غذاهای مخصوص کریسمس

غذاهای مخصوص کریسمس
تامالس (مکزیک)
تامالس، غذایی است که در گذشته مخصوص کلمبیا بوده است اما الان غذای مخصوص شب کریسمس در مکزیک است. دانه‌های خرد شده‌ی ذرت را همراه با گوشت و دیگر طعم دهنده‌ها، درون پوست ذرت پیچیده و درون آب می‌پزند.

ویتل تن (آرژانتین)
مهاجران ایتالیایی در اواخر قرن نوزدهم میلادی به آرژانتین آمدند و این غذا را به ارمغان آوردند. تکه های گوشت گوساله با سس ماهی تن همراه با ادویه و تخم مرغ پخته شده، مواد این غذا را تشکیل می‌دهند. این غذا در شب کریسمس در آرژانتین به صورت سرد، سرو می‌شود.

غذاهای مخصوص کریسمس

دورو وات در اینجرا (اتیوپی)
به طور حتم، معروف‌ترین غذای آفریقا، دورو وات است که به طور سنتی در فصل تعطیلات در مهمانی‌ها در اتیوپی سرو می‌شود. خورش مرغ فوق العاده تند همراه با پیاز و چیلی، درست شده و در انتها تخم مرغ آب پز شده به آن اضافه می‌شود. این غذا بر روی خمیری اسفنجی که با نام اینجرا شناخته شده است، سرو می‌شود.

غذاهای مخصوص کریسمس

کیک استولن (آلمان)
نوعی کیک میوه‌ای مخصوص در آلمان است که از آجیل خرد شده، میوه‌های خشک شده، پرتقال، مرکبات، قهوه و آرد خمیر شده درست می‌شود. استولن از زمان قرون وسطی، کیکی ویژه مخصوص کریسمس بوده است. هر ساله در شهر درسدن در آلمان، کیکی بزرگ پخته می‌شود و بر روی چرخ در اطراف شهر کشیده و به نمایش در می‌آوردند.

نوشیدنی ایمبولجوتا تال (مالت)
نام ممکن است طولانی و نا آشنا باشد، اما این نوشیدنی مخصوص مالت از کاکائو و شاه بلوط همراه گل میخک، به طورسنتی تهیه شده که هر کسی را وادار به ستایش می‌کند. این نوشیدنی گرم و تند و خامه‌ای، مخصوص شب های زمستان و مخصوصا شب کریسمس است.

غذاهای مخصوص کریسمس
ضیافت هفت ماهی (ایتالیا)
در ایتالیا، به طور سنتی در شب کریسمس و در هنگام انتظار تولد مسیح، هیچ گوشتی نباید سرو شود. به همین دلیل در ایتالیا، شب کریسمس را با خوردن غذاهای دریایی پیش می‌برند. در این ظرف هفت موجود دریایی از جمله ماهی، صدف، میگو و…قرار دارد.

بوچه دل نوئل (فرانسه)
این کیک در قالب دسر در شب کریسمس سرو می‌شود. کیکی بسیار قدیمی در اروپا که در فرانسه طرفداران زیادی دارد. این کیک سفید نازک را با شکلات و کره پر کرده و رول می‌کنند سپس با قهوه‌ای داغ سرو می‌کنند.

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری