برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

قوانین بار مجاز مسافر ,بایدها و نباایدهایی درباره بار مسافر

عوارض محموله
محموله های بزرگ را در ایالات متحده (و بسیاری از کشورهای دیگر) بسته بندی کنید و هزینه آن را بدهید. با یک استثنا قابل توجه.
۲۰۰۸: شرکت هواپیمایی آمریکایی اولین باربری است که هزینه عوارض اولین بسته چک شده از وزن بار مجاز هواپیما را از مسافران می گیرد و دیگران به سرعت از آن پیروی می کنند .
۲۰۱۰: شرکت هواپیمایی اسپیریت با تحمیل عوارض بر کیف های همراه یک مانع جدید به وجود آورد و بقیه به سرعت از آن پیروی کردند.
۲۰۱۶: شرکت های آمریکایی و یونایتد کرایه های پایه اقتصادی را در مسیرهای مشخص که مسافرین نیاز به چک کردن و پرداخت هر گونه کیسه های حمل و نقل دارند، در نظر می گیرد.
۲۰۱۷: فقط شرکت جنوب غربی با حمل رایگان کیف پول و دو محموله چک شده رایگان باقی ماند.
قوانین بار مجاز مسافر ,بایدها و نباایدهایی درباره بار مسافر

غذا و نوشیدنی، پتو و بالش
خبر خوب این است که برخی از این امکانات قدیمی مانند وزن بار مجاز هواپیما و بار مجاز مسافر شروع به بازگشت می کنند. ابتدا، کیف ها:
۲۰۰۱: پس از ۱۱ سپتامبر، بسیاری از شرکت های هواپیمایی شروع به کاهش خدمات غذا در پروازهای داخلی کردند.
۲۰۰۳: دلتا شروع به فروش بسته های میان وعده در برخی از پروازهای خود می کند.
۲۰۰۵: یونایتد شروع به فروش بسته اسنک ۵ دلاری به جای وعده های غذایی می کند.
۲۰۰۸: شرکت هوایی یو اس یک عمل بسیار غیر منصفانه را آغاز می کند: دریافت پول برای تمام نوشیدنی ها (از جمله آب، قهوه و نوشابه).
۲۰۰۹: یو اس نوشیدنی پولی را متوقف می کند (چرا که هیچ شرکت هواپیمایی دیگر از آن پیروی نکرده است).
۲۰۱۰: کونتیننتال که در پاییز غذای رایگان را به سالن می آورد ؛ خیلی زود پس از ادغام با یونایتد، محو شد.
۲۰۱۷: دلتا اعلام کرد که بازگشت وعده های غذایی رایگان در کلاس اقتصادی در مسیرهای خاص ظرف چند هفته اجرا می شود، آمریکایی اعلامیه مشابهی می دهد.

قوانین بار مجاز مسافر ,بایدها و نباایدهایی درباره بار مسافر
بالش و پتو
۲۰۰۸: جت بلو اعلام کرد که ۷ دلار برای یک بالش و پتو (که مسافران می توانند آن را نگهداری کنند) باید بپردازند.
۲۰۰۹: یو اس دریافت هزینه برای بالش / پتو را آغاز می کند. در عین حال، این شرکت هواپیمایی خیلی زود با ادغام با هواپیمایی آمریکایی ناپدید شد.
۲۰۱۷: چند خطوط هوایی هنوز به صورت رایگان یا دریافت عوارضی پتو و بالش را ارائه می دهند.
هزینه عوارض متفرقه
اول، کارت های اعتباری. یادداشت: هیچ عوارضی برای پذیرش کارت های اعتباری هواپیمایی وجود ندارد (فراتر از این ممکن است شرکت های کارت عوارض، هزینه را بپردازند) اما این مسئله در نظر گرفته شده است، زیرا نشان دهنده یک ناسازگاری در پرواز است.
۲۰۰۵: شرکت هواپیمایی هاوایی شروع به پذیرش کارت های اعتباری در برخی از پرواز می کند
۲۰۱۰: دوازده شرکت حمل و نقل در ایالات متحده تنها سیاست کارت اعتباری را دارند که به زودی پایه گذاری می شود (و این برای بسیاری از خطوط هوایی سراسر جهان صادق است).
باز هم می گوییم، این عوارض نیست – بیشتر شبیه پوشاندن افزایش قیمت هواپیمایی است – اما در هر حال در نظر گرفته شده است، زیرا هزینه دیگری برای مسافران بود.
۲۰۰۹: چندین شرکت هواپیمایی در ماه سپتامبر هزینه اضافی به بلیط های روز اوج سفر اضافه می کنند. در ابتدا این اضافه کردن بر روی دوره های تعطیلات شکرگزاری، کریسمس و سال نو تحمیل شد.
۲۰۱۰: اضافه بها در طول بهار و تابستان ۲۰۱۰ و بعد از آن، نه برای دوره های تعطیلات بلکه برای سفر در هر زمان ادامه می یابد.
سال های اخیر: اضافه بهای اعمال شده در مسیرهای بین المللی در چند سال گذشته غالبا به عنوان “سوخت اضافی” شناخته می شوند و گاهی هم صدها دلار هزینه برمی دارد. از آن به بعد، بعضی از اضافه بهاها باقی ماندند، هر چند کلمه “سوخت” از نام حذف شده و هزینه ها بسیار پایین آمده است.

عوارض باقی می ماند
بیشتر عوارض مانند عوارض بار مجاز مسافر و یا حمل مواد غذایی با هواپیما در خطوط هوایی در سراسر جهان از بین نمی رود. دو دلیل دارد:
مسافران عمدتا این هزینه ها را قبول کرده اند و نشان می دهند که حاضر به پرداخت هستند.
خطوط هوایی درآمد زیادی را از این هزینه ها به دست می آورند؛ هزینه های محموله ها به تنهایی میلیاردها دلار در هر سال می شود.

سبک سفر کنید: مسافران اغلب می توانند با جایگزینی یک کوله به جای چمدان بزرگ پولشان را نگه دارند. همیشه چک کنید که چه محموله هایی از جانب شرکت های هواپیمایی هزینه دارند و بار مجاز مسافر چیست.
از خانه غذا بیاورید: به جای خرید ساندویچ هواپیمایی ۱۰ دلاری ناهار خود را ببرید (که کیفیت خانگی بهتر است). شما نمی توانید بطری آب را به خاطر امنیت بیاورید، اما می توانید آن را خالی کنید و بعد از عبور از ایست بازرسی در یکی از ایستگاه های پر کردن آب فرودگاه آن را پر کنید. حمل مواد غذایی با هواپیما را فراموش نکنید.
همیشه شرکت های هواپیمایی را باهم مقایسه کنید: اگر شما همیشه قیمت بلیط های هوایی را مقایسه کنید، معمولا می توانید پول خود را در خرید بلیط هواپیما صرفه جویی کنید. گاهی اوقات به طور قابل توجهی زیاد است و تاثیر عوارض را کاهش می دهد.

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری