Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/faradary/public_html/admin/wp-content/plugins/ztframe/lib/verify.php on line 337
لیست وسایل مورد نیاز سفر 98 | تور لحظه آخری & ارزان 98 | تماس 1869
برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

لیست وسایل مورد نیاز سفر

لیست وسایل مورد نیاز سفر

تاریخ انقضای پاسورتتان را چک کنید
اگر پاسپورت شما در طول ۶ ماه پس از تاریخ بلیت برگشتتان منقضی می شود، بعضی از کشورهای اروپای به شما اجازه ی ورود به کشورشان را نخواهند داد. اگر تاریخ انقضای پاسپورتتان نزدیک است، آن را تمدید کنید.

کارهای رزرو و پیش پرداخت را از قبل انجام دهید
بخصوص در فصول اوج گردشگری برای اقامت، رستوران های معروف، جاذبه های گردشگری اصلی و راهنماهای محلی از قبل رزرواسیون انجام دهید. با شرکت های سپرده گذاری و کارت های اعتباریتان تماس بگیرید و با آنها در مورد کشوری که به آن سفر خواهید کرد و هزینه ها و سایر موارد مشورت کنید. از بانکی که در آن سپرده دارید شماره تلفنی برای مواقع ضروری بگیرید تا اگر مشکلی پیش آمد بتوانید با آنها تماس بگیرید. اگر پین کد کارت اعتباریتان را نمی دانید از بانکتان بخواهید تا آن را برایتان ایمیل کند.

اگر لازم بود بیمه ی مسافرت بخرید، برای آن اقدام کنیدلیست وسایل مورد نیاز سفر
بیمه ی فعلیتان را بررسی کنید ( بیمه ی درمانی، بیمه ی صاحب خانه یا بیمه ی مستاجر) که آیا شما و اموالتان را در کشورهای خارجی نیز پوشش می دهد یا خیر.

اگر فرزندتان را نیز با خود به سفر می برید این موارد را رعایت کنیدلیست وسایل مورد نیاز سفر
اطمینان حاصل کنید که مدارک حقوقی مناسب شامل پاسپورت برای هر کدامتان، برگه ی رضایت نامه اگر تنها یکی از والدین در سفر حضور دارند، و مدارک لازم برای کودکانی که به فرزندی پذیرفته شده اند، را به همراه داشته باشید که از مهم ترین لوازم ضروری سفر شما هستند. از مدارک مسافرتی مهم یک کپی همراه داشته باشید تا در صورتی که مدارک اصلی مفقود شدند بتوانید از آنها استفاده کنید. دانشجویان باید کارت شناسایی بین المللی دانشجویان را برای دریافت تخفیف در سرتاسر اروپا دریافت کنند. مهمانانی که حد اقل ۶ شب در خوابگاه های رسمی HI اقامت داشته باشند می توانند کارت عضویت دریافت کنند. اگر قصد خرید گذرنامه ی خطوط ریلی را دارید، باید قبل از خروج از کشورتان اقدام به این کار کنید. چه گذرنامه ی خطوط ریلی داشته باشید یا نه، هوشمندانه خواهد بود اگر قبل از ترک کشورتان صندلی قطارهای مسیرتان را رزرو کرده باشید. اگر چندین مقصد در طول سفرتان دارید، نگاهی به پرواز های ارزان درون اروپا بیندازید و تا جایی که ممکن است برای مسیر های دور بلیت های ارزان قیمت هواپیما رزرو کنید. اگر بخواهید ماشین کرایه کنید باید گواهی رانندگی معتبر داشته باشید. گواهی رانندگی بین المللی در کشور های اتریش، بوسنی هرزگووین، کرواسی، یونان، مجارستان، ایتالیا، لهستان، رومانی، اسلوونی و اسپانیا مورد نیاز است.

لوازم ضروری سفرلیست وسایل مورد نیاز سفر
اگر قصد دارید از تلفن همراه یا گوشی های هوشمندتان در اروپا استفاده کنید، با بخش خدمات سیم کارت و گوشیتان مشورت کنید تا امکان تماس های بین المللی را فراهم کرده و یا قفل گوشیتان را باز کنند. برای برقراری تماس های بین المللی ، ارسال متن یا اطلاعات ثبت نام کنید و در مورد هزینه های رومینگ داده ها و ارسال فایل صوتی اطلاعات کافی کسب کنید. یک کتاب راهنمای مناسب خریداری کنید. هر برنامه و اپلیکیشنی که ممکن است در سفرهای جاده ای به دردتان بخورد را دانلود کنید، مثلا نرم افزارهای ترجمه ای، وضعیت راه ها و نقشه های آنلاین. راهنماهای صوتی در مورد دیدنی های اروپا و راهنمایی هایی در مورد سفر ها را دانلود کنید و گوش کنید. چک لیست قبل سفر رو چک کنید تا حواستان به ملزومات پزشکی باشد. به پزشکتان مراجعه کنید تا چک آپ کامل انجام دهید، و به دیدن دندانپزشکتان بروید تا اگر دندان هایتان نیاز به معالجه داشت، انجام شود. اگر از داروهای خاصی استفاده می کنید قبل از سفر به میزان کافی از داروهایتان بخرید، اگر چشمهایتان ضعیف است یک عینک زاپاس و لنز زاپاس همراهتان داشته باشید چون که از مهم ترین لوازم ضروری سفر هستند.

به مسائل مربوط به خانه توجه داشته باشید.
اگر آبونه ی روزنامه هستید، مدتی که در سفر هستید آن را کنسل کنید. قبض ها را پرداخت کنید و صندوق پستی تان را باز نگه دارید. یک نسخه از مسیر سفرتان را برای خانواده یا دوستانتان ارسال کنید. در حال نوشتن چک لیست قبل سفر، لیستی از لوازم با ارزشی که با خودتان به سفر می برید تهیه کنید (مثلا لوازم الکترونیک).شماره سریال، مدل، شرکت تولید کننده و عکسی از این لوازم تهیه کنید تا در صورت نیاز اگر چیزی از شما دزدیده شد بتوانید این اطلاعات را به پلیس و شرکت بیمه ارائه کنید. از آنجایی که محدودیت های حمل و نقل هوایی دائما در حال تغییر است از وبسایت اداره ی امنیت حمل و نقل بازدید کنید تا بتوانید فهرستی از آنچه می توانید در هواپیما با خودتان داشته باشید را تهیه کنید. به عنوان اقدامی امنیتی بهتر است از سالم بودن لوازم الکترونیکی که همراهتان هست اطمینان حاصل کنید چون ممکن است از شما خواسته شود که آنها را روشن کنید.لیست وسایل مورد نیاز سفر

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری