برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

پرواز در فرودگاه ماکو

در دومین روز از دهه فجر پرواز آزمایشی در فرودگاه منطقه آزاد انجام شد.

به گزارش فرینا، امروز با حضور اکبر ترکان مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی پرواز آزمایشی در فرودگاه منطقه آزاد انجام شد.

این پرواز آزمایشی توسط یک فروند هواپیمای آنتونوف با موفقیت انجام شد.

فرودگاه یکی از زیرساخت های اساسی برای توسعه و رونق منطقه آزاد است که همزمان با استقرار سازمان منطقه آزاد، کلنگ این طرح به دست اکبر ترکان بر زمین خورد و هم اکنون با تکمیل باند، آماده انجام پرواز است.

پیش از این قرار بود باند فرودگاه منطقه آزاد متناسب با نشست و برخاست هواپیمای فوکر ۱۰۰ باشد که بر اساس نیازهای منطقه این باند برای هواپیمای ایرباس A320 باز طراحی شد.

پروژه احداث عوامل پروازی شامل ساخت بخش های مختلف از جمله سطوح پروازی، شانه سازی باند، جاده گشت زنی، استریپ سازی و حصار کشی از خرداد ماه سال ۹۳ آغاز شد. برج مراقبت فرودگاه نیز دارای ۳۳ متر ارتفاع از سطح زمین هم اکنون آماده بهره برداری رسید.

در این مراسم حسین فروزان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ، معاونین و مدیران دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اکبر ترکان را همراهی کردند.

در نهایت  برای دریافت اطلاعات تور آنتالیا ، تور استانبول ، تور تایلند ـ تور گرجستان و سایر تورها و اطلاعات مربوط به فرودگاه ها و فری شاپ ها می توانید با کلیک کردن روی لینک تورها از اطلاعات لازم برخوردار شوید

 
در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری