Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/faradary/public_html/admin/wp-content/plugins/ztframe/lib/verify.php on line 337
پرواز کبوتران صلح در روز جهانی بناها بر فراز کاخ گلستان
برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

پرواز کبوتران صلح در روز جهانی بناها بر فراز کاخ گلستان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان تهران، دکتر حمید ضرغام با بیان اینکه با گسترش ی در سطح جهانی نقش و اهمیت آن در ایجاد صلح پایدار بین ملت‌ها افزون‌تر می‌شود،گفت: رویدادهای ی به واسطه ایجاد ارتباطات میان فرهنگی امکان درک شباهت‌ها و پذیرش و به رسمیت شناختن تفاوت‌ها میان ملل را فراهم کرده است.

او درباره رویداد ۲۹ فروردین توضیح داد:۱۸ آوریل و یا ۲۹ فروردین هر سال روز بین‌المللی یادمان‌ها و محوطه‌های تاریخی نامگذاری شده است.

هدف از تعیین این روز توجه جهانی به حفظ بناهای تاریخی به عنوان میراث فرهنگی بشری و گرامی داشت تنوع این میراث است.

قرار است همزمان با بناها از پوستر همایش ی و صلح در آیینه میراث جهانی رونمایی شود.

وی همچنین از رها کردن کبوترهایی به عنوان نماد صلح در مجموعه جهانی کاخ گلستان خبر داد و گفت:اهدای بروشورهایی به زبان انگلیسی از ۱۹ اثر ثبت شده ایران در فهرست آثار جهانی به ان و با انگیزه تشویق آنها برای دیدن این جاذبه‌ها از دیگر اقداماتی است که توسط دانشجویان ی در روز ۲۹ فروردین انجام می‌شود.

به گفته این استاد دانشگاه،بنری برای کمپین مخالفت با یادگارنویسی روی بناهای تاریخی در این مجموعه نصب می‌شود تا ان نظرات خود را درباره این حرکت فرهنگی که به منظور مقابله با وندالیسم و تخریب میراث فرهنگی صورت گرفته بیان کنند.

ضرغام با بیان اینکه مشارکت و همکاری مراکز علمی با نهادهای اجرایی در صنعت ی موجب سرعت رشد توسعه ی پایدار در کشور خواهد شد بیان کرد: این برنامه با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی تهران و مجموعه جهانی کاخ گلستان برگزار می‌شود.

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری