برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

کارهایی که هیچ وقت نباید در هواپیما انجام دهید

۱٫در تمام طول سفر به صندلی خود بچسبید
کارهایی که هیچ وقت نباید در هواپیما انجام دهید

مسافرت با هواپیما امکان لخته شدن خون در رگ های شما را افزایش می دهد اما با یک گردش کوتاه یا حرکت های ساده می توان از این امر جلوگیری کرد، همین طور پوشیدن لباس های گشاد توصیه می شود.

کارهایی که هیچ وقت نباید در هواپیما انجام دهید
در هواپیما نباید مرطوب سازی را فراموش کنید

هواپیماها سابقه ی خرابی در خشک کردن پوست شما دارند، به همین دلیل حتما از مرطوب کننده های مناسب برای پوستتان استفاده کنید تا از خشک شدن و خارش آن جلوگیری کنید. همچنین استفاده از ضد آفتاب سبکی را مدنظر داشته باشید تا از پوست شما در برابر اشعه های خورشیدی که از پنجره های هواپیما به داخل می آیند محافظت کنند.

کارهایی که هیچ وقت نباید در هواپیما انجام دهید
در هواپیما نباید مدام نوشیدنی های گازدار بنوشید

گرفتگی گوش ها، چیزی است که همه در هواپیما آن را احساس می کنند چرا که هنگام نشست و برخاست، فشار کابین تغییر می کند. این امر می تواند منجر به گسترش گاز در بدن شما گردد. بهتر است با اجتناب کردن از نوشیدنی های گازدار احساس نفخ را از خود دور کنید.

در هواپیما نباید جوراب های خود را دربیاورید

کارهایی که هیچ وقت نباید در هواپیما انجام دهید
ممکن است شما بدون جوراب احساس بهتری داشته باشید ولی بقیه چه گناهی کرده اند؟! و علاوه بر اینها، واقعا می خواهید بدون جوراب در مکان هایی راه بروید که پر از میکروب هایی از سراسر دنیا هستند؟!

در هواپیما نباید چای یا قهوه بنوشید

یک فنجان قهوه ممکن است ایده جذابی به نظر رسد، اما حقیقت این است که آب های آشامیدنی داخل هواپیما که نوشیدنی های گرم از آنها تهیه می شوند مشکوک به وجود باکتری هستند. بهتر است محض احتیاط از نوشیدنی های داخل قوطی یا بطری استفاده کنید.

در هواپیما نباید بخوابید در حالیکه در مقصد شما، صبح فرا رسیده است!

در اسرع وقت به محدوده ی زمانی مقصد خود خو بگیرید. بنابراین هنگامی که در مقصد شما زمان صبحانه است، نخوابید. در واقع اگر امکان آن برای شما فراهم است، چند روز قبل از سفر با دیرتر خوابیدن یا زودتر بیدار شدن بدن خود را عادت بدهید.

در هواپیما نبایدغذایی را بخورید که روی میز سینی افتاده باشد

هرچند میزهای سینی غذا باید بعد از هر پرواز تمیز شوند، اخیرا تحقیقاتی نشان داده که در هر اینچ مربع این میزها ۲۱۵۵ واحد باکتری وجود دارد که در مقایسه با ۲۶۵واحد باکتری روی فلاشر توالت رقم بسیار زیادی است. به عبارتی دیگر، اگر بیسکوئیت شما بر روی میز سقوط کرد، فکر خوردن آن را به سر راه ندهید!

در هواپیما نبایدقرص های جدید خواب را امتحان کنید

خوردن قرص خواب مخصوصا زمانی که سفر طولانی در پیش دارید، می تواند ایده ای وسوسه کننده باشد، اما قبل از خوردن هر قرصی مطمئن شوید که عواقب جانبی برای شما نخواهد داشت. مواجه شدن با علائم آلرژیک یا هذیان در میانه ی پرواز برای هیچ شخصی جالب نخواهد بود.

در هواپیما نبایداز لنز طبی استفاده کنید

لنزهای طبی در پرواز می توانند بیش از آنچه فکر می کنید باعث ناراحتی چشم هایتان شوند و این موضوع به خشک بودن هوای داخل کابین هواپیماها باز می گردد. بهتر است برای راحتی بیشتر و جلوگیری از احساس شدید برای مالیدن چشم هایتان از عینک استفاده کنید.

در هواپیما نباید وقتی حالتان بد است سکوت کنید

احساس ناخوشایندی دارید اما امید دارید که بتوانید در سکوت بر آن غلبه کنید؟ بسیار خوب… اما ناگهان ممکن است خیلی دیر شود و در بهترین حالت مشغول بالا آوردن در پاکت مخصوص باشید ( در بهترین حالت!). بنابراین اگر به هر دلیلی احساس خوبی نداشتید تردید نکنید که باید موضوع را با مهماندار در میان بگذارید. مهمانداران به خوبی تعلیم دیده اند تا با محدوده ی گسترده ای از شرایط حاد و مشکلات دست و پنجه نرم کنند و اغلب اوقات می توانند به شما کمک کرده و شرایط آسایشتان را فراهم آورند.

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری