برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

کلاس های پروازی

فرست کلاس : First Class یا F

در حال حاظر بهترین کلاس پروازی , فرست کلاس می باشد. این کلاس پرواز درجه یک می باشد که تعداد صندلی ها و امکانات آن در هواپیما بیشتر از ۲۰ صندلی نمی باشد. خدماتی که در این کلاس برای مسافرین می دهند از جمله: تلویزیون خصوصی با ریموت کنترل، لپ تاپ، سرویس اینترنت ماهواره ای، صندلی های اتوماتیک با قابلیت تنظیم زیر پا، پشت و پشتی سر به حالت یک بالش انعطاف پذیر و سرویس بهداشتی جداگانه برای مسافرین خود ارائه می دهند. این خدمات شبیه به خدمات یک هتل پنج ستاره شیک می باشد که در این کلاس برای مسافرین خود پیش بینی کرده اند .

یکی دیگر از خدمات این کلاس پروازی برای مسافرین خود ارائه می هد,بهترین نوشیدنی‌ها و غذاها می باشد که بین انواع دسر، پیش‌غذا و نوشیدنی انتخاب با خود مسافر می باشد.در بعضی از فرودگاه که بعد از مسافت طولانی مسافرین به مقصد می رسند برای آنها سالن مخصوص فرست کلاس مجلل‌تر با امکانات بیشتری در فرودگاه ها پیش بینی کرده اند.

?????????

کلاس تجاری : business class یاc

دومین کلاس پروازی که ارائه می شود ,کلاس تجاری می باشد. این نوع کلاس پرواز بیشتر مسافرین برای مقصدهای دور انتخاب می کنند , این نوع کلاس در پروازهای داخلی هم وجود دارد.

خدماتی که در کلاس تجاری برای مسافرین در پرواز ارائه می شود از جمله : سرو غذاهای گرم و دارای کترینگ متفاوت , در کلاس تجاری مهماندارها رسیدگی بیشتری دارند و صندلی های متفاوتی نسبت به کلاس اقتصادی دارند .

?????????

کلاس اقتصادی یا کلاس اکونومی : economy class یا Y

سومین درجه از کلاس پروازی ,کلاس اقتصادی می باشد. در این کلاس پرواز خدمات خیلی خاصی وجود ندارد . زیرا خدماتی که برای مسافرین پیش بینی کرده اند بسیار معمولی می باشد . مثلا در بعضی هواپیماها برای صندلی‌های کلاس اکونومی مانیتور و هدفون هم تعبیه شده است که مسافران در تغییر برنامه‌‌های آن حق انتخاب زیادی ندارند.

?????????

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری