برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

آشنایی با ۷ هتل در ازمیر

آشنایی با ۷ هتل در ازمیر

۱- هتل کی
آشنایی با ۷ هتل در ازمیر
این هتل ۵ ستاره در شهر ازمیر قرار دارد و با کسب امتیاز ۵ از سایت معتبر تریپ‌ادوایزر، اولین رتبه را بین هتل‌های شهر به خود اختصاص داده است. جان. اس که مدتی در این هتل اقامت داشته، می‌گوید: «این هتل یکی از شگفتانگیزترین هتل‌هایی است که تابه‌حال در آن اقامت داشتهام. تزیینات اتاقهایش فوقالعاده است و آینه‌کاری‌های زیبایش جلوهی خاصی به اتاق می‌دهد. بهترین صبحانهی شهر را در این هتل می‌توانید پیدا کنید و درمجموع بهترین هتل برای گذراندن یک تعطیلات دل‌نشین است.»

۲- هتل سویسوتل گرند افس ازمیرآشنایی با ۷ هتل در ازمیر

این هتل ۵ ستاره امتیاز بالای ۴٫۵ را از سایت تریپ‌ادوایزر کسب کرده است. این هتل برای سفرهای کاری بسیار مناسب است. مورات. ای که به‌تازگی اقامتش در این هتل را تجربه کرده و همچنان برای اقامتی دوباره مشتاق است، می‌گوید: «هتل موقعیت بسیار مناسبی دارد و اتاقها بسیار بزرگ و تمیز هستند و به رضایت مشتری بسیار اهمیت داده می‌شود. منوی صبحانه بسیار متنوع است و غذاها از استاندارد بالایی برخوردار هستند. باوجود اینکه اتاق من رو به خیابان بود، اما صداهای مزاحم به‌سختی شنیده می‌شد.»

آشنایی با ۷ هتل در ازمیر
۳- هتل رنسانس ازمیر

این هتل ۸ طبقهی ۵ ستاره، امتیاز ۴٫۵ را از سایت تریپادوایزر دریافت کرده است. اندرو که کمی پیش در این هتل اقامت داشته، می‌گوید:|«هتل بهترین موقعیت را نسبت به دریا دارد. برخورد کارکنان بسیار دوستانه است و اتاقهایش بسیار راحت و دوستداشتنی هستند. من بهترین حمام سنتی ترکی را در اینجا تجربه کردم

۴- مت بوتیک هتل ازمیر

این هتل ۳ ستاره، ۵ طبقه دارد و با کسب امتیاز ۴٫۵ از سایت تریپادوایزر مناسب برای سفرهای تفریحی است. سیمونه در مورد اقامتش در این هتل می‌گوید: «من چند دفعه در این هتل اقامت داشتهام و باقیمت‌های مناسب و امکانات عالی، هر بار رضایت من را جلب کرده است. هتل موقعیت بسیار مناسبی دارد و حدود ۱۰ دقیقه تا ساحل و همچنین ۱۵ دقیقه تا گرند بازار فاصله دارد.»

۵- هتل هیلتون گاردن این ازمیر

هتل ۴ ستاره‌ی هیلتون ازمیر ، با دریافت امتیاز ۴٫۵ از سایت تریپادوایزر به هتلی مناسب برای سفرهای کاری تبدیل گشته است. رافائل که اخیراً در این هتل سفر کاری خود را تجربه کرده، می‌گوید: «هتل بسیار به ایستگاه مترو نزدیک است. اتاقها جدید و بسیار مدرن هستند. غذاهای رستوران هتل بسیار دل‌نشین هستند و نسبت به قیمت، از بهترین کیفیت‌ها برخوردار هستند.»

۶- هتل ویندهام گرند ازمیر وزدیلک

این هتل ۴ ستاره ازمیر نیز امتیاز بالای ۴٫۵ را از سایت تریپادوایزر کسب کرده است و برای سفرهای تفریحی و کاری بسیار مناسب است. لانیس از اقامتش در این هتل می‌گوید: «هتل منظرهی زیبایی از شهر را به نمایش می‌گذارد؛ و تنها ۱۵ دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد. همچنین یک مرکز خرید بسیار شیک در پشت هتل قرار دارد. کارکنان بسیار خوش‌برخورد و همیشه آمادهی کمک هستند.»

۷- هتل رمدا کمالپاسا ازمیر

این هتل ۴ ستاره، امتیاز ۴ را در سایت تریپادوایزر به خود اختصاص داده است. این هتل برای گذراندن یک سفر کاری آرام بسیار مناسب است. جاشوا با رضایت از اقامت خود می‌گوید: «خدمات هتل بسیار عالی است و اتاقها بسیار مجهز، بزرگ و راحت هستند. هتل کمی از مرکز شهر فاصله دارد اما سرویس رفت‌وآمد به مرکز شهر، هرروز به‌موقع حرکت می‌کند.»

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری