برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

لغو مجوز دو آژانس دیگر در مشهد

مجوز دو شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در مشهد لغو و پروانه بهره برداری یک شرکت خدمات مسافرتی در نیشابور تعلیق شد.

“معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی”

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی؛ سید جواد موسوی با اعلام این خبر افزود: مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سیر و سفر ثامن الحجج و دشتی کویت با توجه به بررسی عملکرد آن دو شرکت و برابر بند ششم مصوبه دوازدهمین کمیسیون فنی نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی استان و به استناد مواد ۱۱ و ۲۰ و ۲۵ آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مصوب ۲۷/۳/۱۳۸۰ هیئت محترم وزیران لغو می شود.

وی افزود: این دو شرکت می بایست ضمن اقدام در خصوص جمع آوری تابلوی سردرب و علائم و نام و نشان های موجود از هر گونه اقدام در زمینه فعالیت های مندرج در بند ب ماده یک آئین نامه خود داری کند.

وی هم چنین گفت: مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مهاجر شرق فیروزه با توجه به بررسی عملکرد آن شرکت برابر بند پنجم مصوبه دوازدهمین کمیسیون فنی نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی استان و در اجرای ماده ۱۶ آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مصوب ۲۷/۳/۱۳۸۰ هیئت محترم وزیران از زمان ابلاغ به مدت سه ماه لغو می گردد.

موسوی خاطرنشان کرد: طبق آئین نامه مذکور، این شرکت در زمان تعلیق از هر گونه فعالیت و ایجاد تعهد جدید بایستی خودداری کند در غیر این صورت برابر قانون با این شرکت برخورد خواهد شد.

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری