برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

بهترین شرکت هواپیمایی

جایزه موفقیت صنعت هواپیمایی ATW جایزه ای است که برای اولین بار در سال ۱۹۷۴ به منظور معرفی بهترین خدمات طیف وسیعی از شرکت های هواپیمایی به وجود آمد. دفتر اصلی مجله ای که مسئولیت اعلام برنده را به عهده دارد، در ایالات متحده است و تیم ویراستاری آن در سراسر دنیا حضور دارند.

بر اساس گزارش آژانس خبری امارات (WAM)، خطوط هوایی بین المللی «اتحاد» (ETIHAD) که پایگاه اصلی آن ها در شهر ابوظبی است، موفق شد عنوان شرکت هواپیمایی رویایی سال ۲۰۱۶ را دریافت کند. این جایزه توسط مجله آمریکایی معتبر فعال در زمینه صنایع هوایی به نام «دنیای حمل و نقل هوایی» به اتحاد اهدا شده است.

در بیانیه اهدای این جایزه، مدیریت اجرایی قوی تیم شرکت هواپیمایی اتحاد در زمینه توسعه یک استراتژی سودآور سازمانی و شراکت منصفانه منحصر به فرد این شرکت مورد ستایش قرار گرفته است.

معرفی محصولات و خدمات پیشگام، ایجاد زمینه تولید نیروی کار پرانگیزه و دفاع سیاست مدارانه و با شکوه از مدل کسب و کار (Business Model) خود در برابر مخالفت سرسختانه شرکت های آمریکایی فعالیت های دیگر این شرکت هستند که موجب شده اند این جایزه امسال به اتحاد برسد.

هیئت تصمیم گیری ATW داده های ورودی حدود ۱۰۰ شرکت هواپیمایی جهان را مورد بررسی قرار داده بود. جایزه ATW در مجلس شامی که به مناسبت چهل و دومین مجلس سالانه جوایز موفقیت صنایع هوایی ATW برگزار شده بود، به شرکت هواپیمایی اتحاد اهدا شد.

جیمز هوگان، رئیس و مسئول اجرایی هواپیمایی اتحاد گفت: این جایزه تمام تلاش ها و خط مشی اتحاد را که ۱۳ سال پیش بنا شد، به دنیا نشان داد. تلاش اتحاد این است که امن، مفید و در یک کلام بهترین باشد. این دقیقا بازتاب قدرت و استقامت ما است، مدل کسب و کار قوی و محصولات و خدمات برتر نوآورانه ای که توسط ۲۷۰۰۰ نفر از کارمندان نمونه ما به مشتریان ارائه می شود.

کارن واکر، سردبیر ارشد «دنیای حمل و نقل هوایی» نیز گفت: بدون شک شرکت هواپیمایی اتحاد روحیه متفاوتی از دیگر شرکت ها داشته و همواره خط مشی منحصر به فردی دارد.

در طول سال ۲۰۱۵ شرکت هواپیمایی اتحاد ۶ مسیر جدید در سه قاره متفاوت ایجاد کرد و با این کار شبکه مقاصد بین المللی خود را به ۱۱۶ مقصد افزایش داد. اتحاد این کار را با در اختیار داشتن ۱۲۱ هواپیما انجام داده است.

در حالی که این شرکت در سال ۲۰۱۴ فقط از ۱۵ میلیون نفر در پروازهای خود پذیرایی کرده بود، آن ها موفق شدند در سال ۲۰۱۵ این رقم را به ۱۷ میلیون نفر برسانند.

شرکت هواپیمایی اتحاد همچنین در سال ۲۰۱۵ بویینگ ۷۸۷ دریملاینر خود، که اولین دریملاینر از ۷۱ دریملاینر سفارش داده شده است، را به ناوگان خود اضافه کرد و اولین گروه ۱۰ تایی از ایرباس های A380 را هم وارد ناوگان خود کرد.

شرکت هواپیمایی مذکور عنوان «رشد سریع متفکرانه، دستیابی سریع به اهداف و تفکر پیشرو» را از هیئت دبیران ATW دریافت کرد. این شرکت هواپیمایی برای «تعداد مناسب صندلی های اقتصادی، باربری و امنیت» هم از جانب این هیئت تحسین شد.

«دنیای حمل و نقل هوایی» ماهنامه معتبری است که در اختیار خطوط هوایی بین المللی و جوامع و شرکت های تولیدی مرتبط با صنایع هوایی قرار می گیرد. افراد هیئت دبیره این مجله به علت پوشش مناسب رویدادهای صنایع هوایی و هواپیمایی، تا کنون تقریبا برای تمام جوایز معتبر روزنامه نگاری صنایع هوایی که وجود دارد، نامزد شده اند.

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری