Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/faradary/public_html/admin/wp-content/plugins/ztframe/lib/verify.php on line 337
تورآنکارا آذر 97 / پاییز. اطلاعات کامل تور آنکارا در آذرماه 97 & رزور تور لحظه آخری آنکارا
برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور آنکارا آذر ۹۸ & تور آنکارا وقت سفارت

اطلاعات تماس

تلفن 1869-02126709011
ایمیل parvaz20012@yahoo.com

به

نام تور مدت اقامت توضيحات
تور آنکارا 3 شب تور آنکارا آذر ۹8 & تور آنکارا وقت سفارت تورآنکارا آذر 98 / پاییز. اطلاعات کامل تور آنکارا در آذرماه 98 & رزور تور لحظه آخری آنکارا خدمات: پرواز رفت و برگشت ایران ایر/3شب اقامت در هتل همراه با صبحانه/ ترانسفر فرودگاهی / بیمه بهترین قیمت تور آنکارا آذر 98 : به نظر ما هم آذرماه برای تور آنکارا بسیار مناسب است ، می توانید از آفر تور لحظه آخری آنکارا بهره مند شوید. راهنمای سفر به آنکارا و اطلاعات تور، قیمت، خدمات، آب و هوا و ...

هتل‌ها

نام هتل خدمات هتل dbl sng توضيحات

امر

B.B

2,370 تومان 2,620 تومان آنکارا آذر

توفاد پرستیژ

B.B

2,470 تومان 2,670 تومان آنکارا آذر

گلد

B.B

2,630 تومان 2,990 تومان آنکارا آذر

آنکارا رویال

B.B

2,630 تومان 2,870 تومان آنکارا آذر

نواپالاس

B.B

2,670 تومان 2,990 تومان آنکارا آذر

بست وسترن 2000

B.B

2,750 تومان 3,150 تومان آنکارا آذر

گرند آنکارا

B.B

3,020 تومان 3,720 تومان آنکارا آذر

سوئیس

B.B

3,050 تومان 3,950 تومان آنکارا آذر

پوینت

B.B

3,590 تومان 4,390 تومان آنکارا آذر

اطلاعات تور

از
نوع تور هوایی - ماهان
قیمت تور از 2,370 تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۱ آذر ۱۳۹۸ ، تاریخ پایان تور : ۳۰ آذر ۱۳۹۸
مدارک لازم کپی گذرنامه با 6 ماه اعتبار
خدمات تور تور آنکارا پرواز آنکارا هتل آنکارا و خدمات تور آنکارا و لیدر فارسی زبان
توضيحات تور تور آنکارا آذر ۹8 & تور آنکارا وقت سفارت
آنکارا پايتخت تركيه است و در آناتولی برقسمت شرقی فلات آناتولی قرار گرفته است.
آنکارا، شهری حاصلخیز از گندم است و يكي از شهرهاي مهم و بزرگ تجاري تركيه محسوب مي گردد
رشد اقتصادي آنکارا در زمينه صنعت ، بانكداري ، حمل و نقل ، ارتباطات و گردشگري است بطوري كه اين رشد در اقتصاد ترکیه تاثير گذار می باشد
از طرفی آنکارا در صنعت كشاورزي نیز محصولات برجسته اي مانند زردآلو ، انجیر ، آلبالو ، گردو ، فندق ، انار سیب و تخم مرغ ، فلفل سبز دارد.
آنکارا در صنعت نساجي و پوشاك هم ئارای سهم بزرگي در اقتصاد تركيه است .

زير ساختهاي فرهنگي و آموزشي در اين شهر باعث توسعه توریسم و گردشگري شده است و اين به نوبه خود سبب ایجاد فرصتهاي شغلي متعددي براي مردم شهر آنکارا شده است.
رفت و آمد در شهر آنکارا به لطف این زیرساختها به سادگی انجام می شود
و توریستها و گردشگران برای بازدید از موزه ها مکان های تاریخی و جاذبه های طبیعی می توانند از خطوط مترو بهره ببرند.
متروی آنکارا دارای سه خط اصلی است که «آنکارای» (خط سبز) ، «آنکارا مترو» (خط قرمز،که خود شامل دو خط مجزااست که یکی به مقصد باتیکنت و دیگری به مقصد کورو می باشد) نامیده می‌شوند. این سه خط در مرکز شهر (کیزیلای) تقاطع دارند.
تاریخ آنکارا :
تاریخ این شهر به عصر برنز و تمدن هاتی ها بر می گردد که در هزاره دوم قبل از میلاد توسط هیتی ها، در قرن دهم قبل از میلاد توسط فرنگیها و سپس توسط لیدیا ایها و فارسها جایگزین شد. بعد از اینها غلاطیه ایها از نژاد سلت آمدند.
آنها اولین کسانی بودند که در قرن سوم قبل از میلاد آنکارا را پایتخت خود قرار دادند. این شهر در آن زمان "انکیرا" نام داشت، به معنی لنگر می باشد که در واقع یکی از قدیمیترین کلمات در زبان سلتی های دریا دوست بوده است.

این شهر متعاقبا به دست رومیها و سپس اهالی روم شرقی افتاد.
سلطان آلپارسلان سلجوقی در زمان فتح مالازگیرت در 1071 راه آناتولی را به روی ترکها گشود. بعدها آنکارا را تصاحب کرد.
این شهر یک مرکز مهم فرهنگی، بازرگانی و هنری در زمان رومیها، و یک مرکز بازرگانی مهم در مسیر کاروانها به سمت شرق در زمان عثمانیها بود. در حدود قرن نوزدهم از اهمیت آن کاسته شد. مجددا زمانی که کمال آتاتورک آن را به عنوان یک پایگاه برای اینکه از آنجا جنگ آزادی را رهبری کند، انتخاب کرد، این شهر تبدیل به یک مرکز مهم شد. در نتیجه, نقش این شهر در جنگ و همچنین موقعیت استراتژیک آن ، آنکارا را در سال 1923 به عنوان پایتخت جمهوری جدید ترکیه معرفی کرد.بازدید کنندگان از این شهر معمولا مایل هستند از فروشگاه های قدیمی در چیکریکچیلار یوکوشو نزدیک به اولوس دیدن کنند. خیابان مسگران يا باکیرجیلار چارشیسی محبوبیت خاصی دارد و بسیاری از اشیای جالب قدیمی و جدید را ،علاوه بر اشیای مسی، می توان در اینجا یافت، مانند جواهرات، فرش، لباس، عتیقه جات و کارهای سوزن دوزی شده و غيره.
با رفتن به بالای تپه به سمت دروازه ارگ، می توانید مغازه های جالب بسیاری را ببینید که ادویه جات، میوه های خشک شده، آجیل و هر نوع محصول دیگری را می فروشند.
اینجا مجموعه ای است بزرگ و بسیار تازه. مراکز خرید مدرن بیشتر در کیزیلای و در خیابان تونالی هیلمی واقع در چانکایا یافت می شوند. این منطقه شامل بازار مدرن کاروم و همچنین برج آتاکوله در چان کایا می باشد. از بالای آتاکوله در ارتفاع 125 متری، منظره با شکوهی بر فراز تمام شهر وجود دارد. رستوران چرخانی نیز وجود دارد که در آن می توان به شکل آسوده تری از کل چشم انداز لذت برد. گالریا در اومیت کوی ، مرکز بیل کنت ، آرمادا در سوگوت اوزو ، میگروس آك کپرو و کارفور در باتی كنت سایر فرصتها برای یک خرید مدرن هستند.این شهر سرزمینی که قلب بسیاری از تمدنها بوده است و کارزار تاریخی مابین شرق و غرب، هاتیسها، هیتی ها، فرنگیها،غلاطیه ایها، رومیها، رومیهای شرقی ، سلجوقیها و عثمانیها همگی برای خود مختاری خود جنگیده اند و حکمرانی خود را برقرار کرده اند. در قرن یازدهم ترکهای مهاجر از سمت شرق ، خودشان این شهر را ساختند. در طول تاریخ ، آناتولی مرکزی در برابر هجوم فاتحان بزرگ چون اسکندر بزرگ و تیمور لنگ تاب آورده است. در طول ده هزاره سکونت، ساکنان این ناحیه در هنر خود ،از نقاشیهای قدرتمندانه چاتال هویوک گرفته تا خطوط بی باکانه معماری سلجوقی و شکل مدرن و شگفت انگیز آرامگاه آتاتورک، نماهای جالب چشم اندازهای اطراف را منعکس کرده اند.

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری