Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/faradary/public_html/admin/wp-content/plugins/ztframe/lib/verify.php on line 337
تور پکن شانگهای تیر - تور لحظه آخری & ارزان 97
برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور چین تیر ۹۹

اطلاعات تماس

تلفن 1869-02126709011
ایمیل parvaz20012@yahoo.com

به

نام تور مدت اقامت توضيحات
چین 7 شب پرواز مستقیم با هواپیمایی ماهان تور لیدر فارسی زبان بیمه مسافرتی ویزای انفرادی ترانسفر فرودگاهی ترانسفر گشتی صبحانه ترانسفر بین پکن و شانگهای با قطار سریع‌السیر صورت می‌پذیرد که مدت زمان این جابجایی در حدود 4:45 الی 5:30 ساعت می‌باشد

هتل‌ها

نام هتل خدمات هتل دو تختهیک تختنرخ کودک 6 تا 12 سالنرخ کودک 2 تا 6 سال توضيحات

Beijing WuHuan

Ramada Wujiaochang

B.B

B.B

6,690,000 تومان 8,390,000 تومان 6,690,000 تومان 5,390,000 تومان پرواز مستقیم با هواپیمایی ماهان تور لیدر فارسی زبان بیمه مسافرتی ویزای انفرادی ترانسفر فرودگاهی ترانسفر گشتی صبحانه ترانسفر بین پکن و شانگهای با قطار سریع‌السیر صورت می‌پذیرد که مدت زمان این جابجایی در حدود 4:45 الی 5:30 ساعت می‌باشد.

اطلاعات تور

از تهران
نوع تور هوایی - MAHAN
قیمت تور از 6,690,000 تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ، تاریخ پایان تور : ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
مدارک لازم .دو قطعه عکس ۶ در ۴ تمام رخ ، زمینه سفید ،‌بدون عینک و با کیفیت

2.اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار
تور چین پکن شانگهای تیر 97

3.پر کردن فرم قرارداد

4.نامه تمکن مالی لاتین برای هر نفر حداقل ۵ هزار دلار و به ازای هر روز ۱۰۰ دلار در سربرگ بانک با مهر وامضا و شماره تماس بانک(به عنوان مثال برای ویزای ۳۰ روز حداقل ۸ هزار دلار مورد نیاز می باشد ) - نمونه نامه تمکن مالی

(نکته: سرپرست خانواده می‌تواند به جای تمام اعضای خانواده خود تنها یک نامه تمکن ارائه نماید؛ بدین صورت که این نامه باید تمکن سرپرست خانواده را به ازای تمام اعضا نشان دهد. به طور مثال برای یک خانواده 4 نفره، سرپرست خانواده (پدر یا مادر و فرقی مابین این دو نیست) باید نامه تمکن با حداقل موجودی 400,000,000 ریال جهت ارائه به سفارت چین تهیه نماید و یک کپی از صفحه اول و دوم شناسنامه خود به آژانس تحویل دهد.)

5.بلیط مسافر

6.فرم اطلاعات مسافر

7.بیمه مسافرتی
خدمات تور پرواز مستقیم با هواپیمایی ماهان

تور لیدر فارسی زبان

بیمه مسافرتی

ویزای انفرادی

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر گشتی

صبحانه

ترانسفر بین پکن و شانگهای با قطار سریع‌السیر صورت می‌پذیرد که مدت زمان این جابجایی در حدود 4:45 الی 5:30 ساعت می‌باشد.
توضيحات تور یست سال پیش، محدوده‌ی شرقی رودخانه‌ی هوانگپو که از شانگهای رد می‌شد یک زمین زراعی بود که چند ساختمان مسکونی و تجاری به‌صورت نامرتب این‌طرف و آن‌طرف سر برآورده بودند.

امروزه این محیط دربرگیرنده‌ی پودانگ شانگهای است که یک محدوده‌ی جدید است و محل احداث بلندترین آسمان‌خراش‌های دنیا است مانند برج تلویزیونی جواهر شرقی که نمادی از شهر به‌حساب می‌آید.

در مقایسه با این شهر، ناحیه‌ی تجاری جدید چائویانگ در پکن خودمانی‌تر است، هرچند هندسه‌ی عجیب سازه‌ی CCTV یک حس زیباشناختی به آن داده است که به هیچ 4000 سازه‌ی بلند شانگهای قابل‌مقایسه نیستند.

این بدان معنا است که محیط شهری پکن متنوع‌تر است و ترکیب گزینش‌شده از چین باستانی، معماری تمامیت‌خواهی دوره‌ی مائو و همه‌چیز در آن وجود دارد. پکن فقط این حالت را با بوته‌های رز هماهنگ کرده است که شما می‌توانید همه‌جا آن‌ها را ببینید.

اگر بخواهیم منصف باشیم، شانگهای سهم زیادی در سازه‌های قدیمی دارد، ولی بیشتر سازه‌هایی که شما بیرون از پودانگ می‌بینید (که به‌طورکلی جدید هستند) به دهه‌های 1970 و 1980 میلادی برمی‌گردند که این شهر را با شهرهای جهانی دیگر مانند نیویورک و. دبی متمایز جلوه نمی‌دهد.

پکن که جمعیت محور است، جلوه‌ی چینی بیشتری نسبت به شانگهای دارد، هرچند افراد خارجی زیادی قصد دارند تا به این شهر بروند هرچند تبلیغاتی وجود دارد که این شهر را به افول تمامیت‌خواهی نسبت می‌دهد.

در طرف مقابل، شانگهای به‌طورکلی یک کلان‌شهر است. ولی همانند دیگر شهرهای آسیایی مانند هنگ‌کنگ و توکیو خانه‌ی خارجی‌های دیگر نیست – ولی می‌توان گفت که در این مسیر گام برمی‌دارد – زیاد هم عجیب نیست که در خیابان نانجینگ قدم بزنید و چهره‌های جدید از تمام دنیا نبینید.هر دو شهر پکن و شانگهای دارای خطوط مترو گسترده هستند و هر دو آن‌ها در میانه‌ی توسعه‌ی افسارگسیخته‌ی خود قرار دارند.

در شش ماهی که به‌تنهایی در شانگهای زندگی کردم، در این شهر شش خط مترو باز شد و تعداد خطوط در جریان این شهر را به 13 خط از 20 رساند که قرار است در سال 2020 به آن برسد. پکن درنهایت همین تعداد خط دارد ولی توسعه‌ی آن کمی آهسته‌تر شده است.

مترو شانگهای جدید و زیباتر از مترو پکن است. درحالی‌که پکن نخستین خط مترو خود را در اویل دهه‌ی 1970 در زمان مائو بازگشایی کرد، خط یک مترو شانگهای به سال 1995 برمی‌گردد. بااین‌حال می‌توان گفت که مترو پکن شخصیت بیشتری از مترو شانگهای دارد.

هر دو این شهرها دارای خطوط اتوبوس گسترده‌ای هستند، هرچند آن‌ها بیشتر خدمات عمومی ارائه می‌دهند تا اینکه خدماتی به بازدیدکننده‌ها، پس امکان دارد که اگر به زبان چینی ماندارین تسلط نداشته باشید نمی‌توانید به‌راحتی با این خط جابجا شوید.

پکن نسبت به شانگهای پهنای بیشتری دارد: این شهر محیطی در حدود 2448 تا 6487 مایل مربع را به خود اختصاص می‌دهد. درنتیجه، تاکسی ارزان در شانگهای در دسترس تر نسبت به پکن است که در پکن به دلیل تملک بیشتر اتومبیل شخصی، ترافیک بیشتری نیز وجود دارد.

این دو شهر دارای فرودگاه‌های بین‌المللی هستند که از این فرودگاه‌ها پروازهایی به همه نقاط چین می‌روند و دارای دو ایستگاه بسیار شلوغ راه‌آهن در کشور هست، بنابراین نوع حمل‌ونقل ورودی و خروجی به این شهرها می‌توانند در انتخاب یکی از آن‌ها مهم باشد.

گردش در پکن در برابر شانگهای
یک ساعت طول می‌کشد که با تاکسی به دیوار چین برسید (و یا اینکه ناحیه‌ی توریستی بادالینگ را با قطار ببینید) رقابت برای هر یک جاذبه‌های توریستی در این نزدیکی بسیار دشوار خواهد بود. شانگهای در کمیت نواحی می‌تواند برنده باشد.

می‌توانید ببینید که گذشته از دیوار بزرگ و شهر بندری تیان جین، کار زیادی نمی‌توانید در بیرون از پکن انجام دهید، زیرا این نواحی روستایی حساب می‌شوند.

در طرف مقابل، شانگهای یک شهر رابط در بین کلان‌شهرهای ساحلی بوده و بیش از 100 میلیون نفر را به هم پیوند می‌دهد که دراین‌بین می‌توان به شهرهای هانگژو، نانجینگ و سوژو اشاره کرد.

شانگهای همچنین در حدود چهار ساعت با اتوبوس از جنگل آنجی بامبو فاصله دارد که در آن فیلم ببر خیزان، اژدهای پنهان فیلم‌برداری شد. خارج شدن از شهرکمی خسته‌کننده است – شهری سازی ضرورتاً هیچ‌وقت متوقف نمی‌شود، ولی زمانی ارزش خود را نشان می‌دهد که وارد دروازه‌ی این جنگل می‌شوید.

آب‌وهوا و طبیعت پکن و شانگهای
پکن در تپه‌های روان شمال شرقی چین قرار دارد، محیطی که به‌طور خاص از منظر دیوار چین بسیار زیبا است. در طرف مقابل شانگهای در بخش اصلی شرقی چین قرار دارد که می‌تواند زیبا باشد درصورتی‌که آب پیرامون آن سیاه و آلوده نبود.

من سعی ندارم که آن میزانی را برای شما توصیف کنم که جغرافیای این شهر به آب‌وهوای آن بستگی دارد – شاید گفته‌ی خود را به‌طور کامل متوجه نشده‌ام، ولی می‌توانم این گفته را برای شما به این شکل جمع‌بندی کنم: پکن نسبت به شانگهای سردتر و گرم‌تر و فصل‌های مجزای بیشتری دارد.

زمستان‌های پکن با دماهای پایین‌تر از دمای انجماد و بارش برق متداول همسو می‌شود و این حالت فصل زمستان آن را از تابستان بلند، بهارها و پاییزهای دلپذیر جدا می‌کند. شانگهای در تابستانی زیاد گرم نمی‌شود و در زمستان نیز هوای این شهر زیاد سرد نیست، ولی انتقال بین فصل سرد، بارانی و گرم و خشک‌تر آزاردهنده است.

همچنین درحالی‌که شانگهای ازنظر دمایی زیاد شدت بالایی ندارد، بیشتر سازه‌ها دارای سامانه‌ی گرمایش و سرمایش مرکزی نیستند که فرار از بیماری‌ها را نسبت به پکن سخت‌تر می‌کند.

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری