برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور استانبول آذر ۹۷ & تور لحظه آخری استانبول

اطلاعات تماس

تلفن 1869-02126709011
ایمیل parvaz20012@yahoo.com

به

نام تور مدت اقامت توضيحات
تور ترکیه : تور استانبول 3 شب تور استانبول آذر ۹۷ & تور لحظه آخری استانبول توراستانبول آذر 97 / پاییز. اطلاعات کامل تور استانبول در آذرماه 97 & رزور تور لحظه آخری استانبول تور 3شب و 4 روزه استانبول شامل :همه هتل ها همراه با صبحانه +ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت همراه با راهنمای فارسی زبان + بیمه + یک روز گشت که همراه با ناهار میباشد. پرواز رفت و برگشت : معراج بهترین قیمت تور استانبول آذر 97 : به نظر ما هم آذرماه برای تور استانبول بسیار مناسب است ، می توانید از آفر تور لحظه آخری استانبول بهره مند شوید. راهنمای سفر به استانبول و اطلاعات تور، قیمت، خدمات، آب و هوا و ...

هتل‌ها

نام هتل خدمات هتل دو تخته تور استانبول یک تخته تور استانبول کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات

grour

B.B

1,650 تومان تومان تومان تومان تور استانبول

sinem

B.B

1,840 تومان 2,200 تومان 1,840 تومان 1,470 تومان تور استانبول

arach- taksim

B.B

1,910 تومان 2,240 تومان 1,910 تومان 1,470 تومان تور استانبول

vison HOTEL

B.B

1,975 تومان 2,470 تومان 1,975 تومان 1,470 تومان تور استانبول

cuento- taksim

B.B

2,010 تومان 2,600 تومان 1,840 تومان 1,470 تومان تور استانبول

green park merter istanbul

B.B

2,200 تومان 2,865 تومان 2,140 تومان 1,470 تومان تور استانبول

titanic down town-taksim

B.B

2,400 تومان 3,330 تومان 2,340 تومان 1,470 تومان تور استانبول

اطلاعات تور

از تهران
نوع سفر هوایی - پروازمعراج
قیمت تور از 1,650 تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۱ آذر ۱۳۹۷ ، تاریخ پایان تور : ۳۰ آذر ۱۳۹۷
مدارک لازم کپی صفحه اول پاسپرت با حداقل 6 ماه اعتبار
توراستانبول 97

خدمات تور تور 3شب و 4 روزه استانبول شامل :همه هتل ها همراه با صبحانه +ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت همراه با راهنمای فارسی زبان + بیمه + یک روز گشت که همراه با ناهار میباشد.
پرواز رفت و برگشت : ایران ایر

توضيحات تور تور استانبول آذر ۹۷ & تور لحظه آخری استانبول

استانبول شهری مدرن و اما سنتی با ترکیبی اسرار آمیز در در کنار رستوران های بی نظیری که در سر تا سر این شهر قرار گرفته، زبان زد گردشگران بوده و می باشد و تورهای استانبول همیشه برای مسافران جذاب بوده است و بنابراین روزانه تعداد زیادی پرواز استانبول از تهران و پرواز استانبول از تبریز و پرواز مستقیم ترکیش از شیراز و پرواز مسقتیم به استانبول از مشهد و ارومیه و شهرهای دیگر کشورمان به شهر استانبول ترکیه برگزار می گردد و مسافران برای خرید تور لحظه آخری استانبول با قیمت مناسب گاهی پرواز ترک اطلس جت به استانبول و گاهی نیز پرواز ترکیش به استانبول را انتخاب می کنند که قیمت تور آفری استانبول با پرواز ترک معمولا بالاتر از قیمت تور آفری استانبول با پرواز ایرانی می باشد
پس از پرواز های ترک پرواز ماهان به استانبول و پرواز قشم ایر به استانبول بیشترین تقاضا را در میان مسافران دارد و بسیاری از مسافران ترجیح می دهند تور استانبول با پرواز ماهان یا تور استانبول با پرواز قشم ایر را انتخاب کنند.
در این میان سایر پرواز های استانبول موارد زیر می باشد:
پرواز کیش ایر به استانبول
پرواز تابان به استانبول
پرواز زاگرس به استانبول
پرواز ایران ایر به استانبول
می باشد که قیمت مناسب تری دارند و در میان مسافران تور لحظه آخری استانبول پرطرفدار می باشند.

و حال پس از تلاش های بسیار و وجود آشپزهای مشهور و معروف، رستوران های استانبول بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.
با سفر با تور استانبول ترکیه ، خوشمزه ترین غذا ها را در استانبول تست کنید ، از غذا های خوشمزه سنتی تا انواع کباب های سنتی و تایلندی و هرآنچه که فکرش را بکنید می توانید در رستوران های فوق العاده استانبول سفارش دهید و ومیل کنید. منو غذا موجود در رستوران های استانبول بسیار گسترده است و طعم خوب غذا ها، خود بازگوی کیفیت مواد اولیه استفاده شده در آنها خواهد بود.
در حال حاضر بهترین خدمات پروازی را در ایران هواپیمایی ماهان برای تور استانبول ارائه میدهد و محبوبیت زیادی در میان مسافران دارد. این شرکت با کمترین درصد سقوط و بیشترین پرواز امن و به موقع در بین مسافران محبوب شناخته شده است. ماهان هفت روز هفته از تهران به استانبول و از استانبول به تهران به وسیله دو فروند هواپیما پرواز دارد. مدت زمان پرواز در سفر به استانبول با هواپیمایی ماهان 3 ساعت است و ساعت حرکت از مبداء تهران اغلب ساعات 10 تا 12 صبح می باشد. اگر برای سفر به استانبول پرواز ماهان انتخاب شماست تنها می بایست از مبداء تهران، فرودگاه امام خمینی به این شهر سفر کنید. پرواز ماهان در فرودگاه آتاتور ک می نشنید که فری شاپ بسیار خوبی برای خرید دارد.
جهت اطلاع از وضعیت و قیمت تور استانبول با پرواز ایران ایر، پرواز ترکیش ، پراوز اطلس جت و ایران ایرو سایر پرواز های ایرانی به استانبول که در فرودگاه آتاتورک می نشینند می توانید با دفتر ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل ساعت حرکت قیمت تور و قیمت بلیط تک را جویا شوید .

تور استانبول را با ارزان ترین قیمت می ت وانید روزانه در صورتی که مشکل زمان ندارید خریداری کنید ولی اگر زمان خاصی مدنظر شماست و یا خدمات یا پرواز خاصی مدنظر شما باشد ممکن است قیمت تور شما تغییرات اندکی داشته باشد.
جهت رزرو تور استانبول و ثبت نام تور استانبول تماس بگیرید.


شماره تماس کارشناسان فروش استانبول 02122272005

منتظر تماس شما هستیم

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری