برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور استانبول مهر ۹۷

اطلاعات تماس

تلفن1869-02126709011
ایمیلparvaz20012@yahoo.com

به

نام تورمدت اقامتتوضيحات
استانبول3 شبتور 3شب و 4 روزه استانبول شامل :همه هتل ها همراه با صبحانه +ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت همراه با راهنمای فارسی زبان + بیمه + یک روز گشت که همراه با ناهار میباشد. پرواز رفت و برگشت :ایران ایر ساعت رفت:23:10 ساعت برگشت:02:10

هتل‌ها

نام هتلخدمات هتلدو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تختتوضيحات

monarch

B.B

1,655 تومان تومان تومان تومان

all inn- taksim

B.B

1,990 تومان تومان تومان تومان

marinem

B.B

1,940 تومان تومان تومان تومان

dora-taksim

B.B

2,160 تومان تومان تومان تومان

park inn radison

B.B

2,350 تومان تومان تومان تومان

palazzo donizetti-taksim

B.B

2,800 تومان تومان تومان تومان

اطلاعات تور

ازتهران
نوع سفرهوایی - ایران ایر
قیمت تور از 1,655 تومان + تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ، تاریخ پایان تور : ۳۰ مهر ۱۳۹۷
مدارک لازمکپی صفحه اول پاسپرت با حداقل 6 ماه اعتبار
توراستانبول مهر 97
خدمات تورتور 3شب و 4 روزه استانبول شامل :همه هتل ها همراه با صبحانه +ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت همراه با راهنمای فارسی زبان + بیمه + یک روز گشت که همراه با ناهار میباشد.
پرواز رفت و برگشت : ایران ایر

توضيحات توراستانبول یا قسطنطنیه بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.
از نظر آب و هوا : تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد، بارانی و برفی ویژگی آب و هوای استانبول است. میزان بارش سالیانه استانبول به‌طور میانگین ۸۷۰ میلی‌متر است. میزان رطوبت نیز اغلب زیاد است.
جاذبه های گردشگری آن : موزه ایاصوفیا ، مسجد سلطان احمد ،برج دختر، مینیا تورک ، تنگه بسفر ، یدی کوله (هفت برج) ، کاخ بیلر بی ، تپه‌های چاملیجا (بام استانبول) ، موزه هنرهای اسلامی ترکیه ، موزه باستان‌شناسی ، موزه فرش ترکیه ،میسیر چارشیسی (بازار ادویه)
بخش عمده درآمد کشور ترکیه از صنعت گردشگری و توریست است و همین قضیه باعث شده شرایط مناسبی برای توریست‌ها از جهت امنیت و امکانات فراهم گردد.

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری