Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/faradary/public_html/admin/wp-content/plugins/ztframe/lib/verify.php on line 337
تور استانبول یا تور باکو ؟ | تور لحظه آخری استانبول و باکو 98 | تماس 1869
برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور استانبول یا تور باکو ؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که برای سفر بین تور استانبول و باکو کدام را انتخاب کنید؟
انتخاب بین این دو تور می تواند انتخاب بسیار سختی برای مسافرین باشد .
در اینجا ما به بیان تعدادی از تفاوت های بین تور استانبول و تور باکو اشاره کرده ایم که شاید بتواند در این انتخاب به شما کمک کند.
در حالی که سفر به آنسوی رودخانه ارس یعنی آذربایجان گزینه جالبی است، استانبول نیز کلان شهری توریستی است که از اروپا تا آسیا کشیده شده است.


استانبول شهری بسیار بزرگ است درحالیکه در مورد باکو فقط می توان گفت که شهر بزرگی است استانبول شهری بسیار بزرگ می باشد که مرکز ترکیه است. و به عنوان پایتخت سه امپراطوری در همه جای دنیا بین گردشگران شناخته شده است. و سالانه پذیرای تعداد زیادی گردشگر از کل دنیا می باشد.
حمل و نقل عمومی در استانبول به دلیل بزرگ بودن شهر نسبت به باکو مشکل تر می باشد.
استانبول نسبت به باکو شهری مذهبی تر است و در هنگام وقت اذان همه جا شما صدای اذان را خواهید شنید این امر در باکو معتدل تر می باشد.


استانبول نسبت به باکو به اروپا نزدیک تر است.
از نظر غذا هر دو شهر غذاهای محبوبی دارند ولی در استانبول غذاهای متنوع تری با قیمت ارزان می توانید بخورید.
از نظر هزینه سفر ، هزینه های سفر به این دو شهر تقریبا یکی است با این تفاوت که به علت این که تعداد توریست در باکو نسبت به استانبول کمتر است باکو کمی ارزان تر می باشد.
هزینه ویزای باکو برای ایرانیان ۲۵ دلار می باشد که در مرز توسط مسافرین پرداخت می شود بنابراین چنانچه قصد مقایسه هزینه تور دو کشور را داشتید هزینه ویزای باکو را نیز به صورت جداگانه د ر تور باکو نظر داشته باشید.
در ایران به دلیل اینکه تورهای استانبول طرفداران بسیار زیادی دارد روزانه تعداد زیاید پرواز ایرانی و ترک بین دو کشور انجام می شود و به دلیل تعداد زیاد پروازهای چارتری و عدم نیاز به ویزا برای ایرانیان تورهای استانبول نسبت به تورهای باکو با قیمت ارزانتری ارائه می گردد.
البته این قیمت به عوامل دیگری از قبیل ساعت پرواز و درجه هتلی که می خواهید در آن اقامت داشته باشید و نیز تعداد شبهای اقامت و تعداد نفراتی که قصد اقامت در یک اتاق را دارند نیز بستگی دارد.

استانبول سرسبزتر است ، در باکو به علت نزدیکی به دریاها به خودی خود چیزی در آنجا رشد نمی کند.
پیشنهاد ما به شما برای انتخاب بین دو شهر تور استانبول می باشد ولی اگر قبلا به استانبول سفر کرده اید ، تور باکو هم به عنوان یک گزینه جذاب می تواند انتخاب خوبی باشد.

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

۲ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 • جواهري گفت:

  چه تورهای برای اصفهان و شیراز دارید برای أوایل ماه مهر.

 • دیدگاه خود را به ما بگویید.

  نام:
  ایمیل:
  وب سایت:
  پیام:

  راهنمای سفر

  تور ترکیه

  اشتراک گذاری