برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور مالزی آذر ۹۸ & تور لحظه آخری مالزی

اطلاعات تماس

تلفن 1869-02126709011
ایمیل parvaz20012@yahoo.com

به

نام تور مدت اقامت توضيحات
تور مالزی - تور کوالالامپور 7 شب تور مالزی آذر ۹8 & تور لحظه آخری مالزی تورمالزی آذر 98 / پاییز. اطلاعات کامل تور مالزی در آذرماه 98 & رزور تور لحظه آخری مالزی تور مالزی بهترین قیمت تور مالزی آذر 98 : به نظر ما هم آذرماه برای تور مالزی بسیار مناسب است ، می توانید از آفر تور لحظه آخری مالزی بهره مند شوید. راهنمای سفر به مالزی و اطلاعات تور، قیمت، خدمات، آب و هوا و ...

هتل‌ها

نام هتل خدمات هتل تور مالزی 2تختهتور مالزی 1 تخته توضيحات

wira

B.B

4,150 تومان 5,660 تومان تور مالزی

sani

B.B

4,150 تومان 5,660 تومان تور مالزی

sandpiper

B.B

4,150 تومان 5,660 تومان تور مالزی

grand season

B.B

5,080 تومان 7,190 تومان تور مالزی

concord

B.B

6,100 تومان 9,020 تومان تور مالزی

istana

B.B

6,610 تومان 9,970 تومان تور مالزی

اطلاعات تور

از تهران
نوع تور هوایی - ماهان
قیمت تور از 4,150 تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۱ آذر ۱۳۹۸ ، تاریخ پایان تور : ۳۰ آذر ۱۳۹۸
مدارک لازم پاسپورت با 7 ماه اعتبار
تور مالزی 98
خدمات تور صبحانه ترانسفر لیدر بیمه
توضيحات تور تور مالزی آذر ۹8 & تور لحظه آخری مالزی
مالزی و کوالالامپور به عنوان یک جامعه چند فرهنگی، بناهایی مرکب از معماری های استعماری، آسیایی و اسلامی دارد، به همراه مغازه ها و خانه های متعلق به پیش از جنگ که با افتخار در کنار برجهای دوقلوی پتروناس ایستاده اند؛ برج های دوقلویی که از بلندترین ساختمانهای جهان هستند.
تنوع و گوناگونی فریبنده معماری كوالالامپور محصول دوران‌های‌ توسعه ناگهانی آن است. ساختمان‌های برازنده مستعمراتی در تضاد با بنا‌های بزرگ ، فستیوال‌های پرهیاهوی شهر و بازار‌های خیابانی قرار دارد و اين امر سبب شده كه اين شهر جايي باشد كه ارزش گشت و گذار و كشف را داشته باشد.
رودگاه بین‌المللی کوالالامپور مهم‌ترین فرودگاه بین‌المللی در کشور مالزی است كه در حدود 50 کیلومتری جنوب این شهر واقع شده است.شما می توانید با قطار سریع السیر در کمتر از 30 دقیقه به مرکز شهر بروید. اگر ترجیح می دهید با ماشین به شهر بروید، از بزرگراه حدود یک ساعت راه خواهد بود.
کوالالامپور مجهز به اتوبوس، قطار های شهری، تاکسی و سیستم حمل و نقل سریع است. همه این وسایل در مرکز شهر که قطب اصلی حمل و نقل به شمار می رود٬ به یکدیگر متصل شده اند. البته شهر به خوبی توسط بزرگراه ها، شاهراه های پر سرعت و تندراه هایی که مخصوص وسایط سریع السیر است٬ به تمام مسیر های شهری متصل شده است.
كوالالامپور به عنوان پناهگاه خریداران است. خرید در كوالالامپور با قیمت‌های مناسب و حراج‌های بزرگ همراه است، از جواهرات و ابریشم تا ظروف آشپزخانه، البسه طراحان سرشناس و دستگاه‌های الكترونیكی. پرسه در بازارهای خیابانی تجربه‌ای پیش‌بینی نشده و لذت‌بخش است. فروشگاه‌های بزرگ و مراكز تجاری بسیاری نیز در این شهر خواهید یافت كه با توجه به آب و هوای گرم و شرجی كوالالامپور، لذت خرید شما را با تهویه مطبوع دو چندان می‌كنند. بازار‌های ارزان‌قیمت در روز‌های یكشنبه و فروشگاه‌های شیك منطقه بانگسار نیز بخشی دیگر از جاذبه‌های خرید كوالالامپور هستند.
اگر برنامه‌ای جدی برای خرید در كوالالامپور دارید، یك چمدان بزرگ بخرید، پول خود را پس‌انداز كنید و در سررسید خود سوم خرداد تا دوازدهم مرداد را برای سفر به مالزی علامت بگذارید كه زمانی‌ است كه كارناوال حراج بزرگ برپا می‌شود. در این دوره زمانی كوالالامپور پر است از حراج‌هایی كه تا ۷۰% تخفیف دارند.
از مراكز خريد آن مي توان بازار مركزی يا سنترال ماركت ، مركز خرید سوریا و مركز خرید لوت ۱۰ را نام برد

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری