برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور لنکاوی مالزی آبان ۹۷

اطلاعات تماس

تلفن1869-02126709011
ایمیلparvaz20012@yahoo.com

به

نام تورمدت اقامتتوضيحات
مالزی7 شباصل پاسپورت

هتل‌ها

نام هتلخدمات هتلدوتختهیک تختهتوضيحات

bella vista express

SANI

B.B

B.B

6,410 تومان 7,950 تومان

pacific express

bella vista

B.B

B.B

7,180 تومان 8,910 تومان

concorde

IMPIANA

B.B

B.B

9,160 تومان 13,180 تومان

istana

berjaya

B.B

B.B

10,640 تومان 15,870 تومان

sheraton imperial

meritus pelangi

B.B

B.B

13,110 تومان 20,750 تومان

westin

westin

B.B

B.B

13,440 تومان 21,030 تومان

sheraton imperial

westin

B.B

B.B

13,690 تومان 21,560 تومان

اطلاعات تور

ازتهران
نوع سفرهوایی - ماهان
قیمت تور از 6,410 تومان + تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ، تاریخ پایان تور : ۸ آبان ۱۳۹۷
مدارک لازمعکس پاسپورت با حداقل 7ماه اعتبار
تور مالزی لنکاوی تیر 97
خدمات تورصبحانه ترانسفر لیدر 1 روز گشت 1 وعده ناهار کوالا + گت نیمروز لنگکاوی
توضيحات تورجزیره لنکاوی از لحاظ جغرافیایی در سواحل شمال غربی مالزی واقع شده و متشکل از ۹۹ جزیره است. جاذبه های اکوتوریستی در این جزیره وجود دارد که آن را به یکی از زیبا ترین مناطق گردشگری در کشور مالزی تبدیل کرده است. مساحت این جزیره حدود ۴۷۸٫۴۸ کیلومترمربع بوده و مطابق با آمار سرشماری که در ۲۰۱۰ انجام شده در این جزیره ۸۵,۵۸۸ نفر زندگی می کرده اند که این رقم تاکنون حتما تغییر کرده است
یکی از افسانه‌های جالب محلی که با تاریخ این جزیره عجین شده، مربوط به نفرین زنی با نام “ماهسوری” است که به باور مردمان محلی به مدت دو قرن مردم جزیره را تحت‌الشعاع قرار داد. در سال ۱۹۰۹، لنکاوی مستعمره انگلستان بود، گرچه در دوران جنگ جهانی دوم، تایلند توانست مختصری استقلال در لنکاوی کسب کند، اما بااین‌وجود تا سال ۱۹۵۷ منطقه کماکان جزء مستعمره‌های بریتانیا محسوب می‌شد. لنکاوی در سال ۱۹۸۶ با طرح نخست‌وزیر ماهاتیر محمد (Mahathir Mohammad)، توانست به‌سرعت پله‌های رشد و ترقی را بپیماید تا اینکه در سال ۲۰۱۲ بالغ‌بر ۳ میلیون توریست در میان خود پذیرا شد. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید نخستین بومیان منطقه علاوه‌بر ماهیگیران، ملوانانی بودند که عموماً دزدان دریایی محسوب می‌شدند و اصالتاً اهالی جنوبی‌ترین شبه‌جزیره مالایا بودند. لنکاوی در تاریخ به سکونتگاه دزدان دریایی شهرت دارد که مشکلات بسیاری را برای ارتش بریتانیا بوجود آوردند تا اینکه در سال‌های ۱۹۴۶-۱۹۴۵ بریتانیا به نسبت موفق شد تا منطقه را از وجود آنان پاک سازد.
لنکاوی با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد و احاطه شدن آن با سرزمین های اصلی مالزی دارای آب و هوای معتدل و گرمی می باشد. در روزهای گرم لنکاوی، آب و هوای این شهر بین ۳۱ تا ۳۴ درجه سانتی‌گراد بوده و در روزهای سرد نیز میانگین دمای لنکاوی ۲۳ تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری