برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور مارماریس آذر ۹۸ & تور لحظه آخری

اطلاعات تماس

تلفن 1869-02126709011
ایمیل parvaz20012@yahoo.com

به

نام تور مدت اقامت توضيحات
مارماریس 6 شب تورمارماریس آذر 98 / پاییز. اطلاعات کامل تور مارماریس در آذرماه 98 & رزور تور بلیط رفت و برگشت به همراه 6 شب اقامت در هتل. لیدر فارسی زبان.بیمه مسافرتی. ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی بهترین قیمت تور مارماریس آذر 98 : به نظر ما هم آذرماه برای تور مارماریس بسیار مناسب است ، می توانید از آفر تور لحظه آخری مارماریس بهره مند شوید. راهنمای سفر به مارماریس و اطلاعات تور، قیمت، خدمات، آب و هوا و ...

هتل‌ها

نام هتل خدمات هتل دو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تختزیر دو سال توضيحات

elegance

B.B

5,145 تومان 6,545 تومان 3,750 تومان 1,900 تومان 500 تومان مارماریس آذر

elegance

H.B

5,795 تومان 7,495 تومان 4,095 تومان 1,900 تومان 500 تومان مارماریس آذر

hilton dalaman

U.All

7,995 تومان 11,395 تومان 5,295 تومان 1,900 تومان 500 تومان مارماریس آذر

mirage world

U.All

تومان تومان تومان تومان تومان مارماریس آذر

labranda mares

ALL

تومان تومان تومان تومان تومان مارماریس آذر

green nature resort

ALL

تومان تومان تومان تومان تومان تور مارماریس

grand pasa

ALL

تومان تومان تومان تومان تومان تور مارماریس

elite world

ALL

تومان تومان تومان تومان تومان مارماریس آذر

mirage world

U.All

تومان تومان تومان تومان تومان تور مارماریس

labranda mares

ALL

تومان تومان تومان تومان تومان تور مارماریس

اطلاعات تور

از تهران
نوع تور هوایی - پرواز مستقیم ایران ایر
قیمت تور از 5,145 تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۴ آبان ۱۳۹۸ ، تاریخ پایان تور : ۲ آذر ۱۳۹۸
مدارک لازم کپی صفحه اول پاسپورت با حااقل 6 ماه اعتبار
تور مارماریس 98
خدمات تور مارماریس آذر
توضيحات تور تور مارماریس آذر ۹8 & تور لحظه آخری
سکونت اولیه در مارماریس که تاریخ آن به 3400 سال پیش از میلاد می رسد با آمدن قومی که نام رئیس آن کار بود آغاز میشود . نام منطقه کاریا که مشتقی از نام رئیس قبیله بود داده شده است . برکت سواحل دریای اژه و مدیترانه ، این منطقه را جذاب نموده است . و بدین جهت مارماریس در طول قرون تحت حاکمیت تمدنهای بسیاری قرار گرفته است . در تورهای تفریحی در مارماریس می توان آثار تمدنهای کاریا ، رودوس و آدا ، مصر آشور ، ایون ، دور ، پرس ، مقدنیه ، سوریه ، روم ، بیزانس ، سلجوقیان و عثمانی را مشاهده نمود. نام اولیه این شهر فيسكوس بوده است . بواسطه تاریخ و قدمت این شهر ، دیدنی های مارماریس ، شامل آثار باستانی متعددی ست که از دلایل جذب گردشگر است . از جاذبه های گردشگری مارماریس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

قلعه مارماریس که در دوره اسکندر کبیر بازسازی شده و از طرف سلطان سلیمان قانونی در اثنای مسافرت به رودوس در سال 1522 به وسعت زیادی توسعه یافته و تعمیر گردیده است . از بالای قلعه می توان در شب و روز مناظر بدیع مارماریس را مشاهده نمود . خرابه های باستانی فیسکس مارماریس که یک شهر بندری بسیار مهم در منطقه باستانی کاریا بوردا میتوان از بالای تپه ایسر در شمال مارماریس مشاهده نمود. دیوار حصارها هنوز هم پابرجاست . لوریما (بوزوک کاله ) منطقه ای که قبلا” بنام Oplosika ( توپخانه ) نامیده میشد و اکنون در منتهی الیه جنوب غربی شبه جزیره بوزبورون قرار دارد قصبه لوریما ساخته شده است. جالب ترین بنا در محوطه مسکونی ، استحکاماتی است که بروی بورونباشی واقع شده و بخوبی حفاظت گردیده می باشد. در این استحکامات که در کناره جزیره رودوس و از سنگهای تراشیده شده منظم ساخته شده 9 برج مربعی وجود دارد. امروزه فقط برج شمالی آن قابل مشاهده است . بنای آموس نیز از جاهای دیدنی مارماریس است ، آموس از یک تئاتر ، پرستشگاه و پایه چند مجسمه بروی یک تپه تشکیل شده است . اطراف آموس به حصارهایی متعلق به همان دوران محصور شده است . از دیگر اماکن دیدنی مارماریس خرابه های حصار هیداس در 35 کیلومتری مارماریس و بروی جاده Erine-Bybassion قرار دارد . در جنوب این خرابه ها یک آرامگاه دیده میشود. در 3 کیلومتری هیداس نیز یک برج نگهبانی ساحلی قرار دارد. از دیدنیهای مارماریس که حتما باید ببینید ساراندا مارماریس است که در 45 کیلومتری مارماریس و در نزدیکی روستای سووت امروزی قرار دارد . در ساراندا که در دوران روم و بیزانس یک منطقه مسکونی دائمی بوده است آثار چند بنای متعلق به بیزانس دیده میشود. مسجد ابراهیم آقا از طرف ابراهیم آقا در سال 1789 در محله کمر آلتی ساخته شده است گنبد بزرگ آن از نظر معماری بسیار جالب است و از مکانهای دیدنی مارماریس بشمار می آید .
حصار هیداس مارماریس

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری