برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

استعلام ممنوع الخروجی مسافران

تاکنون مسافران زیادی به دلیل عدم اطلاع از ممنوع الخروج بودن خود که گاهی فقط به خاطر بدهی بسیار اندک به سازمان مالیات بیمه و یا موارد دیگر بوده است متضرر شده اند ولی از امروز به راحتی قبل از سفر می توانید ممنوع الخروج بودن خود را چک کرده و سپس اقدام به خرید تور بلیط و .. کنید .

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از امروز سامانه‌ای برای استعلام آنلاین ممنوعیت خروج مسافران راه‌اندازی کرده است که افراد تنها با وارد کردن کد ملی خود در سایت زیر  می‌توانند از وضعیت ممنوع الخروجی خود مطلع شوند.

تا پیش از این مسافرانی که قصد خروج از کشور را داشتند تنها از راه مراجعه حضوری به اداره گذرنامه یا استعلام تلفنی قادر به مشخص کردن وضعیت ممنوع الخروجی خود بودند؛ اما با راه‌اندازی این سامانه از این پس می‌توانند به صورت آنلاین ممنوع الخروجی بودن یا نبودن خود را چک کنند.

ممنوعیت خروج از کشور دلایل مختلفی مانند بدهی مالیاتی (حداقل ۵۰۰ میلیون تومان)، عدم اجازه ولی یا قیم، منع امنیتی برای کشور، منافات با مصالح نظام و همچنین دستور مقام قضایی دارد و افرادی که شامل آن میشوند اجازه نخواهند داشت از هیچکدام از مرزهای کشور به خارج سفر کنند

برای چک کردن ممنوع الخروج بودن خود اینجا کلیک کنید.

 

در صورتی که ممنوع الخروج نبودید میتوانید برای اطلاع از تورهای لحظه آخری استانبول  ، گرجستان ، تایلند ، مالز ی و .. سایر تورهای ترکیه و بقیه مقاصد کلیک کنید

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری