Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/faradary/public_html/admin/wp-content/plugins/ztframe/lib/verify.php on line 337
حمل و نقل در روسیه | راهنمای کامل سفر به روسیه | تماس 1869
برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

حمل و نقل در روسیه

راهنمای حمل و نقل در روسیه

شهر مسکو سه فرودگاه بزرگ دارد ولی با توجه گستردگی سرویس حمل و نقل در روسیه به راحتی می توانید بین این سه فرودگاه و شهر تردد کنید

سرویس مترو در روسیه بسیار بزرگ و گسترده است ولی به طور مستقیم از فرودگاهها به مترو دسترسی ندارد

در فرودگاه سه نوع وسیله جابجایی وجود دارد:

اول سرویس های تاکسی که به طور مسقیتم از تاکسی رانی داخل فردگاه می توان به آن دسترسی پیدا کرد.

البته هزینه این سرویس معمولا دو یا سه برابر هزینه تاکسی از طریق اپلیکیشن های تاکسی می باشد. مثل یاندکس ، اوبر، گت و .. در صورتی که مسافر هستید می توانید این اپلیکشن ها را در گوشی موبایل خود نصب کنید و به راحتی در هر مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشید می توانید تاکسی را با نصف یا یک سوم قیمت سفارش دهید.

دوم سرویس قطارهای سریع و سیر : در شهر مسکو قطارهای سریع و سیر از سه فرودگاه به شهر هر نیم ساعت یک بار حرکت دارند ولی معمولا در مرکز شهر و ایستگاه های مترو استاپ دارند. چنانچه یک نفر هستید شاید این گزینه برای شما مناسب باشد ولی اگر بیش از یک نفر باشید سرویسهای اپلیکشن تاکسی برای شما هم از نظر زمانی و هم از نظر هزینه به صرفه تر خواهد بود.

سوم سرویس اتوبوس های عمومی: شما در مسکو می توانید پس از خروج از فرودگاه به راحتی از طریق اتوبوس های عمومی به مترو دسترسی پیدا کنید و این روش کم هزینه ترین روش می باشد . و از طریق مترو نیز تقریبا به تمام نقاط شهر دسترسی دارید.

در داخل شهر نیز برای حمل نقل از تاکسی و مترو می توانید استفاده کنید برای استفاده از تاکسی بهترین روش نصب اپلیکیشن یاندکس می ابشد.

برای استفاده از مترو با توجه به تعداد روزهای اقامت خود کارت تهیه کنید تا از نظر هزینه ارزان تر باشد شما می توانید به عنوان مثال با  خرید یک کارت ۳ روزه به هر تعداد دفعاتی که مایلید از مترو استفاده کنید و  هزینه آن ۴۲۰ روبل حدود ۹۰ هزار تومان می باشد. این درحالی است که هزینه یکبار استفاده با بلیط یک طرفه ۵۵ روبل معادل حدودا ۱۴ هزار تومان می باشد. به طور کلی هر دو مورد در مقایسه با تاکسی بسیار ارزان می باشد.

راهنمای حمل و نقل درسنت پترزبورگ روسیه

سنت پترزبورگ یک فرودگاه اصلی دارد که کد آن led  می باشد دسترسی به مرکز شهر از طریق تاکسی ( تاکسی رانی فرودگاه و یا اپلیکیشن یاندکس) ، قطار تندرو و اتوبوس های عمومی میسر می باشد که مناسب ترین آنها اتوبوس های عمومی می باشد که هزینه آن به ازای هر شخص ۴۰ روبل معادل ۹ هزار تومان می باشد.

در داخل شهر نیز برای جابجایی از طریق تاکسی ( تاکسی رانی عمومی و اپلیکیشن یاندکس ) و مترو و نیز اتوبوسهای عمومی استفاده کنید . پیشنهاد می شود که در ابتدا از طریق یکی از ایستگاههای مترو یک کارت تهیه کنید این کارت در تمامی خطوط مترو و اتوبوسها قابل استفاده است و در صورت استفاده از کارت هزینه برای شما کمتر از زمانی است که پول نقد پرداخت می کنید. شما می توانید در سنت پترز بورگ کارت خود را برای ۱۰ نوبت شارژ کنید تا تخفیف بیشتری بگیرید.

برای استفاده از اتوبوسهای عمومی پس از تعیین مسیر خود به شماره اتوبوس ها دقت کنید تا مسیر درستی را طی کنید.

راهنمای حمل و نقل بین مسکو و سنت پترزبورگ در روسیه

  1. پرواز مسکو به سنت پترزبورگ و برعکس  : تقریبا هر ساعت یک بار بین این دو شهر پرواز وجود دارد در خرید پراوز خود دقت کنید که قوانین مربوط به بار چگونه است بیشتر پرواز قیمت های اولیه خود را بدون بار اعلام می کنند و زمانی که یک بسته بار خرید کنید هزینه به مراتب بالاتر می رود . لذا خرید پرواز به همراه بار به صرفه تر می باشد مگر اینکه به صورت بک پک سفر می کنید.برای استفاده از پروازهای داخلی بین دوشهر حداقل یک ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حضور داشته باشید و ۴۰ دقیقه قبل از پرواز گیت پرواز بسته می شود و کارت پرواز صادر نمی شود.
  2. استفاده از قطارهای سریع السیر : برای سفر بین دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ روسیه می توانید از قطارهای سریع السیر استفاده کنید که بسیار ارزان قیمت و به صرفه هست. ضمنا دسترسی به ایستگاه قطار نیز از طریق مترو امکان پذیر می باشد. فاصله دو شهر با قطار حدود ۴ ساعت می باشد. و با توجه به سرسبزی مسیر و قیمت ارزان قطار این روش حمل و نقل توصیه می شود.

در اینجا راهنمای کامل رفت و آمد بین شهرهای روسیه و داخل شهرها را به تفضیل برای شما توضیح داده ایم باید ها و نباید های سفر به روسیه را قبل از سفر مطالعه کنید تا سفری امن و راحت به کشور پهناور روسیه را تجربه کنید.

جهت دریافت اطلاعات کامل درباره تور روسیه و مشاوره رایگان سفر به روسیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.  ۰۲۱۲۶۷۰۹۰۱۱

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری