برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

پیست اسکی ساکلی کنت در آنتالیا / تور آنتالیا ۱۸۶۹

پیست اسکی ساکلی کنت در آنتالیا ترکیه

 

معرفی پیست اسکی ساکلی کنت در آنتالیا جهت آشنایی مسافران تور آنتالیا

 

پیست‌اسکی ساکلیکنت آنتالیا از بهترین مراکز تفریحی در زمستان در سراسر کشور ترکیه است. امکانات تفریحی و رفاهی مناسب و قابل قبولی را در اختیار میهمانانش قرار می دهد.امکان آموزش اسکی در محل وجود دارد.

 

در منطقه غربی شهر آنتالیا در  آنتالیا و بر روی کوههای بی داغی و در فاصله ۵۰ کیلومتری شمال غربی آنتالیا قرار دارد . به واسطه نزدیکی با آنتالیا یکی از مناطق نادری است که می توان در یک روز دو نوع آب و هوای متفاوت را تجربه کرد . فاصله آن تا شهر آنتالیا ۵۰ کیلومتر است به غیر ۸-۷ کیلومتر انتهایی مابقی راه آسفالت است. به وسیله وسائط نقلیه شخصی ، اتوبوسهای توریستی و تاکسی نیز قابل رفت و آمد است . فاصله زمانی آن ۱/۵ ساعت است .

 

پیست ساکلی کنت در مرکز اسکی کوه باکیرلی در ارتفاع ۲۷۴۷ متری قرار دارد . وسعت پیست حدود ۲۳۰۰ – ۲۰۰۰ متر است . فصل اسکی نیز با توجه به بارش ۳-۲ ماه و ارتفاع برف ۱۰۰- ۵۰ سانتی متر است . آب و هوای آن زمستانی است .

ظرفیت متلهای باکیرلی و ساکلی خان ۱۰۰ تخت می باشد . یک رستوران ۸۰ نفره و کافه تریا نیز وجود دارد.دو تله فریک با ظرفیتهای ۲۴۰ و ۳۴۰ نفر در ساعت و به طولهای ۶۰۰ و ۸۰۰ متر وجود دارد . طول پیست آن ۳ کیلومتر است .

گردشگران تور ترکیه و تورهای آنتالیا علاو ه بر اسکی میتوانند از استخرهای سرپوشیده و گرم،حمام ترکی،مراکز تناسب اندام و ماساژ استفاده کنند ضمنان کوهنوردی و سوار شدن تله کابین،قطعا ارزش دیدن را برای هر مسافر تور ترکیه و تور آنتالیا دارد.

در صورت رضایت ما از طریق لینک های زیر به دوستان خود معرفی کنید
لطفا کمی صبر کنید ...

تورهای لحظه آخری و مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام:
ایمیل:
وب سایت:
پیام:

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری