برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور سنگاپور آذر ۹۷ & تور لحظه آخری سنگاپور

اطلاعات تماس

تلفن 1869-02126709011
ایمیل parvaz20012@yahoo.com

به

نام تور مدت اقامت توضيحات
تور سنگاپور + مالزی 7 شب تور سنگاپور آذر ۹۷ & تور لحظه آخری سنگاپور تورسنگاپور آذر 97 / پاییز. اطلاعات کامل تور سنگاپور در آذرماه 97 & رزور تور لحظه آخری سنگاپور بهترین قیمت تور سنگاپور آذر 97 : به نظر ما هم آذرماه برای تور سنگاپور بسیار مناسب است ، می توانید از آفر تور لحظه آخری سنگاپور بهره مند شوید. راهنمای سفر به سنگاپور و اطلاعات تور، قیمت، خدمات، آب و هوا و ...

هتل‌ها

نام هتل خدمات هتل دوتخته توضيحات

sani+ quality

6,910 تومان تور سنگاپور

pacfix express+ quality

6,960 تومان تور سنگاپور

grand season + parc sovereign

7,680 تومان تور سنگاپور

royal bintang+ parc sovereign

7,920 تومان تور سنگاپور

crouse+grand central

8,940 تومان تور سنگاپور

اطلاعات تور

از تهران
نوع سفر هوایی - پرواز ماهان
قیمت تور از 6,910 تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۱ آذر ۱۳۹۷ ، تاریخ پایان تور : ۳۰ آذر ۱۳۹۷
مدارک لازم اصل پاسپورت
1 قطعه عکس 3*4

خدمات تور
توضيحات تور تور سنگاپور آذر ۹۷ & تور لحظه آخری سنگاپور
کشور سنگاپور می‌تواند درس صداقت و درستی به جهانیان بدهد. این شهر و کشور کمترین آمار فساد را میان کشورهای آسیایی دارد و رتبه‌ی او در آمار جهانی، جایگاه پنجم است.

در سنگاپور والدین به کودکانشان رفتار خوب می‌آموزد و در برخی موارد دولت هم به والدین چنین آموزش‌هایی می‌دهد. در سنگاپور از سال ۱۹۷۹ یک کمپین احترام و ادب به وجود آمده که مورد حمایت دولت است؛ در این کمپین اخلاق و رفتار خوب و مناسب آموزش داده می‌شود. در سال ۲۰۰۱ این کمپین به جنبش مهربانی سنگاپور تغییر یافت.

در سنگاپور روز ملی درخت‌کاری وجود دارد (هفتم نوامبر). تمامی اهالی این کشور، از نخست‌وزیر گرفته تا دیپلمات‌های خارجی و مردم عادی در این روز درخت می‌کارند. اهالی این کشور حتی برخی از مردم، این درختان را به عنوان کادوی تولد یا هدیه‌ی عروسی به فرزندانشان تقدیم می‌کنند.
. بیش از ۸۰ درصد جمعیت سنگاپور در خانه‌های دولتی (خانه‌های سازمانی) زندگی می‌کنند؛ این در حالی است که نرخ مالکیت خانه در سنگاپور حدود ۹۲ درصد است که این آمار بالاترین نرخ در جهان است.

اهالی سنگاپور سریع‌ترین پیاده‌روهای جهان هستند.

در سنگاپور اگر در حین آدامس جویدن پلیس دیدید، دست نگه دارید یا این که هیچ وقت در این کشور آدامس نجوید! در حال حاضر جویدن آدامس در سنگاپور ممنوع است مگر این که با نسخه‌ی پزشک باشد.

تنبیه با چوب هنوز هم یک شکل قانونی از مجازات در سنگاپور است.

عاشقان ماشین در سنگاپور ورشکسته می‌شوند! دولت سنگاپور مردم را از استفاده از اتومبیل شخصی برحذر می‌دارد و مالکان خودروها باید ۱/۵ برابر قیمت خودروی خود پول پرداخت کنند تا پلاک آن صادر شود
. در سنگاپور برای ارتفاع ساختمان‌ها محدودیتی وجود دارد؛ این محدودیت ۲۸۰ متر است. در این کشور ۳ ساختمان وجود دارد که ارتفاع آن‌ها دقیقا ۲۸۰ متر است.

در آسانسورهای سنگاپور دستگاه‌های تشخیص ادرار وجود دارد. اگر این دستگاه‌ها بوی ادرار را تشخیص دهد، به طور خودکار درهای آسانسور قفل می‌شود تا این که پلیس برسد. سنگاپور قانون خاصی دارد که طبق آن ادرار در آسانسور ممنوع شده است.

سنگاپور پنجمین کشور بزرگ واردکننده‌ی سلاح است.

گزارشگران بدون مرز که یک سازمانی است که آزادی مطبوعات را در کشورهای مختلف ارزیابی می‌کند، وضعیت خوبی در سنگاپور ندارد. آن‌ها به آزادی مطبوعات در سنگاپور، از میان ۱۸۰ کشور رتبه‌ی ۱۵۳ داده‌اند.

در سنگاپور اگر کسی بعد از استفاده از توالت‌های عمومی آن را نشوید، این کار او جرم محسوب می‌شود.

اگرچه سنگاپور یک شهر-کشور است اما از ۶۳ جزیره‌ی کوچک‌تر تشکیل شده است.

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری