برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور تایلند – تور پاتایا آذر ۹۷ (منقضی شده!)

تور پر شده است!!

به

نام تور مدت اقامت توضيحات
تور تایلند : تور پاتایا 7 شب تور تایلند - تور پاتایا آذر ۹۷ تورپاتایا آذر 97 / پاییز. اطلاعات کامل تور تایلند آذرماه 97 & رزور تور لحظه آخری پاتایا تور پاتایا بهترین قیمت تور پاتایا آذر 97 : به نظر ما هم آذرماه برای تور پاتایا بسیار مناسب است ، می توانید از آفر تور لحظه آخری تایلند بهره مند شوید. راهنمای سفر به پاتایا و اطلاعات تور، قیمت، خدمات، آب و هوا و ...

هتل‌ها

نام هتل خدمات هتل DBLsingle توضيحات

SAWASDEE SUNSHINE

B.B

4,490 تومان 5,220 تومان تور تایلند - تور پاتایا

PIYADA

B.B

4,750 تومان 5,530 تومان تور تایلند - تور پاتایا

WELCOME PLAZA

B.B

5,140 تومان 6,320 تومان تور تایلند - تور پاتایا

Vista Pattaya

B.B

60,800,000 تومان 82,100,000 تومان تور تایلند - تور پاتایا

nova platinium

B.B

61,600,000 تومان 83,600,000 تومان تور تایلند - تور پاتایا

MERCURE

B.B

60,800,000 تومان 82,100,000 تومان تور تایلند - تور پاتایا

Garden Cliff

B.B

75,800,000 تومان 111,900,000 تومان تور تایلند - تور پاتایا

amari ocean pattay

B.B

99,300,000 تومان 159,100,000 تومان تور تایلند - تور پاتایا

اطلاعات تور

از تهران
نوع سفر هوایی - پرواز ماهان
قیمت تور از 4,490 تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۱ آذر ۱۳۹۷ ، تاریخ پایان تور : ۳۰ آذر ۱۳۹۷
مدارک لازم پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
تور پاتایا
خدمات تور ترانسفر
لیدر
بیمه
1 گشت شهری به همراه نهار
صبحانه بوفه
توضيحات تور تور تایلند - تور پاتایا آذر ۹۷
پاتایادر کشور تایلند که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد. شهر پتایا در فاصله ۱۶۵ کیلومتری و در جنوب شرقی شهر بانکوک قرار دارد. پاتایا با بازدید بیش از ۵٫۵ میلیون توریست خارجی در سال که بیشتر آنان را مردان تشکیل می‌دهند، یکی از مهم‌ترین مناطق توریستی کشور تایلند به حساب می‌آید. شهر پتایا به دلیل وجود باره‌ها و انواع محلات تفریحات شبانه ( دیسکو پاتایا )دارای مشهوریتی جهانی است.

پاتایا بدلیل نزدیکی به خط استوا دارای آب و هوای گرم استوائیست و دارای سه نوع آب و هواست.
در ماههای آبان تا بهمن هوا گرم و خشک
در ماههای اسفند تا اردیبهشت هوا گرم و مرطوب
در ماههای خرداد تا مهر هوا گرم و بارانی است. باغ وحش ببرها در پاتایا این باغ وحش دارای بیش از ۲۰۰ ببر بنگال و صد هزار تمساح است و در کنار آن نیز دارای گونه های مختلفی از حیوانات دیگر است که سرگرمی های متعددی را برای گردشگران فراهم می کند. در این باغ وحش، ببر ها نمایش های زیبایی از جمله پریدن از حلقه های آتش و راه رفتن روی طناب را در سیرک اجرا می کنند. تمساح های این مکان نیز هر روز چندین نمایش دارند و فیل ها نیز گردشگران را ماساژ می دهند...جزیره مرجان پاتایا

یکی از مهم ترین جاذبه های پاتایا، سفری یک روزه به جزیره مرجان است. این جزیره که با شهر ساحلی پاتایا حدود ۷ کیلومتر فاصله دارد، دارای سواحل شنی سفید است و هرروز صبح لنج هایی به طرف آن حرکت کرده و بعداز ظهر بازمی گردند. طی این مسیر با لنج، ۴۵ دقیقه و با قایق موتوری، ۱۵ دقیقه است. محیط این جزیره بسیار آرام، سواحل آن بسیار زیبا و آب های آن دارای مرجان های بی نظیری است پاتایا مینی سیام قتی که از جاده بین شهری به سمت شهر ساحلی پاتایا حرکت می کنیم در آستانه خیابان ورودی به پاتایا مجموعه ای بزرگ توجه مارا به خود جلب می کند که نام آن "مینی سیام" است .
در این مجموعه عده ای از هنرمندان کهنه کار تایلند ، در فضایی بزرگ و سرسبز آثار زیبایی از سمبلهای نمادین کشورهای دنیا را گرد هم آورده اند و در واقع مینی سیام یک mini world است سیام نام قدیم کشور هزار معبد یعنی تایلند است و در مسیر ورودی شهر پاتایا قرار دارد .از زیبا ترین ماکت های قرار داده شده در مینی سیام ، ماکت تخت جمشید از ایران است که مورد توجه بازدید کنندگان قرار می گیرد .تخمینی که از آمار بازدید توریستها و مردم تایلند از این پارک زیبا زده شده است در حدود 10 میلیون نفر در سال است .

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری