برای تماس فقط کلیک کنید |تلفن : 1869خرید آنلاین بلیط

تور تایلند – تور پاتایا تیر ۹۸

اطلاعات تماس

تلفن1869-02126709011
ایمیلparvaz20012@yahoo.com

به

نام تورمدت اقامتتوضيحات
تور تایلند - تور پاتایا7 شب

هتل‌ها

نام هتلخدمات هتلDBLsingleتوضيحات

mp residence

B.B

5,350 تومان 6,250 تومان

Sawasdee Sunshine

B.B

5,700 تومان 6,600 تومان

mind resort

B.B

6,300 تومان 7,690 تومان ساحلی

grand day night

B.B

6,400 تومان 7,800 تومان

manita boutique

B.B

6,590 تومان 7,990 تومان

boutique city

B.B

6,800 تومان 8,590 تومان

centara nova

B.B

7,200 تومان 9,500 تومان

amari residence

B.B

8,100 تومان 11,200 تومان

اطلاعات تور

ازتهران
نوع تورهوایی - پرواز ماهان
قیمت تور از 5,350 تومان
تاریخ تاریخ شروع تور : ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ، تاریخ پایان تور : ۲۲ تیر ۱۳۹۸
مدارک لازمپاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
تور تایلند پاتایا تیر
خدمات تورترانسفر
لیدر
بیمه
1 گشت شهری به همراه نهار
صبحانه بوفه
توضيحات تورپاتایادر کشور تایلند که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد. شهر پتایا در فاصله ۱۶۵ کیلومتری و در جنوب شرقی شهر بانکوک قرار دارد. پاتایا با بازدید بیش از ۵٫۵ میلیون توریست خارجی در سال که بیشتر آنان را مردان تشکیل می‌دهند، یکی از مهم‌ترین مناطق توریستی کشور تایلند به حساب می‌آید. شهر پتایا به دلیل وجود باره‌ها و انواع محلات تفریحات شبانه ( دیسکو پاتایا )دارای مشهوریتی جهانی است.

پاتایا بدلیل نزدیکی به خط استوا دارای آب و هوای گرم استوائیست و دارای سه نوع آب و هواست.
در ماههای آبان تا بهمن هوا گرم و خشک
در ماههای اسفند تا اردیبهشت هوا گرم و مرطوب
در ماههای خرداد تا مهر هوا گرم و بارانی است. باغ وحش ببرها در پاتایا این باغ وحش دارای بیش از ۲۰۰ ببر بنگال و صد هزار تمساح است و در کنار آن نیز دارای گونه های مختلفی از حیوانات دیگر است که سرگرمی های متعددی را برای گردشگران فراهم می کند. در این باغ وحش، ببر ها نمایش های زیبایی از جمله پریدن از حلقه های آتش و راه رفتن روی طناب را در سیرک اجرا می کنند. تمساح های این مکان نیز هر روز چندین نمایش دارند و فیل ها نیز گردشگران را ماساژ می دهند...جزیره مرجان پاتایا

یکی از مهم ترین جاذبه های پاتایا، سفری یک روزه به جزیره مرجان است. این جزیره که با شهر ساحلی پاتایا حدود ۷ کیلومتر فاصله دارد، دارای سواحل شنی سفید است و هرروز صبح لنج هایی به طرف آن حرکت کرده و بعداز ظهر بازمی گردند. طی این مسیر با لنج، ۴۵ دقیقه و با قایق موتوری، ۱۵ دقیقه است. محیط این جزیره بسیار آرام، سواحل آن بسیار زیبا و آب های آن دارای مرجان های بی نظیری است پاتایا مینی سیام قتی که از جاده بین شهری به سمت شهر ساحلی پاتایا حرکت می کنیم در آستانه خیابان ورودی به پاتایا مجموعه ای بزرگ توجه مارا به خود جلب می کند که نام آن "مینی سیام" است .
در این مجموعه عده ای از هنرمندان کهنه کار تایلند ، در فضایی بزرگ و سرسبز آثار زیبایی از سمبلهای نمادین کشورهای دنیا را گرد هم آورده اند و در واقع مینی سیام یک mini world است سیام نام قدیم کشور هزار معبد یعنی تایلند است و در مسیر ورودی شهر پاتایا قرار دارد .از زیبا ترین ماکت های قرار داده شده در مینی سیام ، ماکت تخت جمشید از ایران است که مورد توجه بازدید کنندگان قرار می گیرد .تخمینی که از آمار بازدید توریستها و مردم تایلند از این پارک زیبا زده شده است در حدود 10 میلیون نفر در سال است .

راهنمای سفر

تور ترکیه

اشتراک گذاری